Jej wieloletnia praca na planie autorskiego programu "Sprawa dla reportera" przeszła już do historii programów publicystycznych dotyczących interwencji w sprawie wszelkiego rodzaju problemów dotykających zwykłych ludzi.

Elżbieta Jaworowicz nie spoczywa na laurach

Nie ulega wątpliwości, że niezwykła skuteczność działalności Elżbiety Jaworowicz i jej zespołu ekspertów sprawiła, że w studio "Sprawy dla reportera" wciąż pojawiają się nowi goście i bohaterowie.

Jak podaje "Pomponik", pojawiły się jednak pogłoski, jakoby Elżbieta Jaworowicz miała myśleć o emeryturze. Jak podchodzi dziennikarka do plotek płynących z ulicy Woronicza?

Po prawie czterech dekadach pracy przy prowadzeniu programu "Sprawa dla reportera", od jakiegoś czasu słyszy się w plotki, jakoby Elżbieta Jaworowicz miała już coraz większe trudności z realizacją osobistą nagrań w terenie. Ma być ponoć coraz bardziej zmęczona podróżami i innymi trudnościami związanymi z przebywaniem dalekich tras po całej Polsce.

Elżbieta Jaworowicz w jednym z wywiadów przyznała, że żałuje tego, że ominęło ją macierzyństwo. Jak dodała, reportaże realizuje po to, aby odnajdować wciąż nowy sens w swoim życiu.

Jej popularność od prawie czterech dekad nie maleje, a na pytanie o ewentualne przejście na emeryturę stwierdziła, że zrobi to dopiero wtedy, gdy przestanie już być potrzebna swoim widzom. Jak dodała, zamierza jeszcze nas trochę pomęczyć - Dopiero wtedy, kiedy okaże się, że nie jestem już potrzebna moim widzom. Na razie jeszcze was trochę pomęczę.

O tym się mówi: Program "Rolnik szuka żony" wciąż budzi emocje. Co było nie tak z występem Małgosi i Pawła z 4 edycji

Zerknij: Ważna informacja dla beneficjentów programu 500 Plus. Od 2022 roku kwota wzrośnie. Kto może liczyć na dodatek