Aktorka Anna Mucha jest niekwestionowaną gwiazdą polskiego kina i telewizji. Jej naturalny talent do przykuwania uwagi otwiera jej szeroko mnóstwo drzwi związanych z show-biznesem.

Mocno kojarzona między innymi z serialem "M jak miłość", Anna Mucha ma jednak na swoim koncie znacznie więcej kreacji stworzonych na potrzeby wielkiego ekranu kinowego, serialowego, czy teatralnego.

Anna Mucha wciąż intryguje publikacjami na mediach społecznościowych

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Aktorka prężnie działając na mediach społecznościowych informuje swoich fanów i widzów o aktualnych projektach nie tylko telewizyjnych, ale także teatralnych.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Z jej publikacji na instagramowym profilu możemy także dowiedzieć się, że aktualnie przebywa w związku z kolegą po fachu Jakubem Wonsem. Jak podaje "JastrzabPost", Anna Mucha w profesjonalny sposób podchodzi do związku i nie miesza spraw prywatnych z zawodowymi.

Jak przyznała w wywiadzie, nie interesują jej prywatne sprawy współpracowników, podobnie jak producentów i reżyserów, z którymi współpracuje.

Oni także nie wnikają sprawy prywatne aktorów, dlatego też nie przeszkadza im fakt, że jest ona związana z kolegą z pracy, o ile zachowany jest profesjonalizm. Chodź na początku aktorka nie wyjawiała prawdy o związku z Jakubem Wonsem, na jej instagramowym profilu pojawiło się dość ciekawe zdjęcie z jeszcze ciekawszym opisem - no dobra, to ślubne już jest … 😜 prapremiera @kogelmogel.official 4 Koniec Świata! rzeczywiście 😜😎

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Trzeba przyznać, że kolejny raz Anna Mucha zachwyciła fanów stylizacją, rewelacyjnie prezentując się w bufiastej i miłej dla oka sukni.

O tym się mówi: Prezes ZUS-u skomentowała skargi celebrytów na niskie emerytury. Padły znaczące słowa

Zerknij: Ostatnie słowa egzorcysty Jana Pęzioła wywołują dreszcze. Co przewidział duchowny