Jak podaje portal "Super Express", 13-letnia Marianna Przybylska zaginęła 19 lipca. Rodzina po raz ostatni miała z nią kontakt w poniedziałek wieczorem. Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące pozwolić ustalić miejsce jej pobytu.

Zaginęła 13-letnia Marianna Przybylska

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej w Poznaniu prowadzą poszukiwania 13-letniej Marianny Przybylskiej. Nastolatka po raz ostatni była widziana w poniedziałek 19 lipca. Około godziny 13 wyszła z domu mieszczącego się przy ul. Skrabka w Poznaniu. Od godziny 21:00 rodzina nie była już w stanie nawiązać z dziewczyną kontaktu.

Zaginiona 13-latka/Super Express
Zaginiona 13-latka/Super Express
Zaginiona 13-latka/Super Express

Policjanci opublikowali rysopis zaginionej. 13-letnia Marianna ma 163 cm wzrostu i waży około 55 kilogramów. Ma proste, ciemne i długie włosy, które zazwyczaj nosi rozpuszczone. W momencie zaginięcia dziewczynka ubrana była w niebieską koszulkę i krótką spódniczkę w kolorze białym. Miała też na sobie bardzo charakterystyczne obuwie - białe trampki z odręcznie wykonanymi na nich rysunkami.

Policja prosi wszystki, którzy dysponują jakimikolwiek informacjami dotyczącymi zaginięcia Marianny Przybylskiej o kontakt z policjantami z Grunwaldu pod numerem telefonu 47 777 121 11/12 lub zadzwonienie pod numer alarmowy 112.

Aktualizacja

Poznańska policja poinformowała, że udało się odnaleźć nastolatkę. Marianna cała i zdrowa wróciła do rodziców. Funkcjonariusze dziękują za pomoc. Udało się także odnaleźć 15-letniego Igora, o którego zaginięciu informowaliśmy wczoraj.

To też może cię zainteresować: Miejsce ostatniego spoczynku Krzysztofa Krawczyka będzie wzorowane na należącym do Elvisa? Menadżer słynnego piosenkarza zmieścił wymowną wiadomość

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Potężna wpadka w uwielbianym przez Polaków teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Zaskakująca odpowiedź uczestnika rozbroiła widzów. W sieci jest wideo

O tym się mówi w Polsce: Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Rafała Królikowskiego. Aktor zdradził z czym przyszło mu się zmagać. "Organizm nie wytrzymał tego tempa"

O tym się mówi na świecie:Mało kto pamięta o siostrze oraz bracie księcia Williama i Harry’ego. Oboje odsunęli się w cień. Wiadomo kim są i jak się potoczyło ich życie