Dwuletni syn Wojtka Szczęsnego i Mariny Łuczenko tak mocno zaskoczył swoich rodziców, ze postanowili nagrać jego popisy i wrzucić do sieci. Szykuje się nowa gwiazda muzyki?

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie Marina Łuczenko zmaga się z poważnymi problemami, które spędzają jej sen z powiek. Gwiazda nie chce się jednak podzielić z fanami tym, co niedobrego dzieje się w jej życiu, jednak wygląda na to, że sytuacja jest bardzo poważna. Jednak trudne dni rozjaśnia żonie bramkarza jej dwuletni synek, Liam.

Okazuje się, że dwulatek, owoc miłości Wojtka Szczęsnego i Mariny Łuczenko jest niezwykle uzdolniony. Malec może się pochwalić sporym wachlarzem umiejętności – okazuje się, że chłopiec zapowiada się na niezłego tenisistę, a na co dzień Marina wprost nie może nachwalić się tym, jak chłopczyk potrafi już dobrze mówić.

Synek Mariny Łuczenko pokazała wszystkim swój niebywały talent. Czy „młody geniusz” odziedziczył go po muzykalnej mamie? Gwiazda zachwycona

Dwuletni syn Wojtka Szczęsnego i Mariny Łuczenko tak mocno zaskoczył swoich rodziców, ze postanowili nagrać jego popisy i wrzucić do sieci. Szykuje się nowa gwiazda muzyki?

Co ciekawe, Marina Łuczenko przez okres ciąży niemal codziennie słuchała Mozarta, a jej syn najwyraźniej zainspirował się twórczością wielkiego kompozytora, bo sam ochoczo zabrał się za muzykę klasyczną.

Właśnie jego najnowsze popisy na pianinie możemy zobaczyć na udostępnionym ostatnio przez Marine Łuczenko na Instagramie nagraniu. Malec jeździ na swoim trójkołowym rowerku po luksusowej posiadłości rodziców, który nagle porzuca po to, by zasiąść za klawiaturą.

Kilka dźwięków zagranych przez niego wystarczyło Marinie, by zachwycić się drzemiącym w synu potencjale, jak przekonuje Pudelek.

fot. Instagram @marina_official

Jak informował portal "Życie": CO SIĘ DZIEJE Z LECHEM WAŁĘSĄ? W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH BYŁEGO PREZYDENTA POJAWIŁ SIĘ NIEPOKOJĄCY WPIS. NAPISAŁ, CO BĘDZIE Z JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM

Przypomnij sobie: POLKI MASOWO ZWLEKAJĄ Z NIEZWYKLE WAŻNĄ SPRAWĄ, KONSEKWENCJE CZĘSTO SĄ OSTATECZNE. LEKARZE ALARMUJĄ, BY NIE LEKCEWAŻYĆ RYZYKA, MOŻE BYĆ ZA PÓŹNO

Portal "Życie" pisał również: WŁADZE ZATWIERDZIŁY NOWE 500 PLUS, MOŻNA STARAĆ SIĘ O DODATKOWE PIENIĄDZE. WNIOSEK TRZEBA ZŁOŻYĆ JAK NAJSZYBCIEJ, DOFINANSOWANIE BĘDZIE DOSTĘPNE RAZ