Jarosław Kaczyński jest jednym z ważniejszych polityków w kraju. Prezes partii rządzącej oraz wicepremier ds. bezpieczeństwa ma dużo do powiedzenia na polskiej scenie politycznej.

Co niektórzy są zdziwieni faktem, że od jakiegoś czasu niewiele o nim słychać – zupełnie tak, jakby zapadł się pod ziemię. Co się dzieje z politykiem?

Jarosław Kaczyński – co się z nim dzieje?

Super Express donosi, że choć w Polsce w ostatnim czasie dzieje się naprawdę dużo, a trzecia fala koronawirusa trwa, Jarosław Kaczyński całkowicie zniknął. Poseł Koalicji Obywatelskiej, Michał Szczerba, pyta już wprost: „Gdzie jest Kaczyński?”.

Jarosław Kaczyński/Youtube @Prawo i Sprawiedliwość
Jarosław Kaczyński/Youtube @Prawo i Sprawiedliwość

Odpowiedź na to pytanie nie jest tak łatwa. Zaczęto jednak tworzyć kolejne, coraz dziwniejsze teorie na jego temat. Dlaczego zniknął i co się z nim dzieje?

Po wypowiedzi Michała Szczerby na Twitterze zawrzało. Internauci prześcigają się w wymyślaniu różnych teorii na temat zniknięcia wicepremiera ds. bezpieczeństwa.

Niektórzy zastanawiają się, co się stało z Jarosławem Kaczyńskim, inni wyśmiewają się z niego w wulgarny sposób. Część internautów sugeruje, że polityk po prostu schował się w bunkrze.

Jarosław Kaczyński/screen Youtube @Prawo i Sprawiedliwość
Jarosław Kaczyński/screen Youtube @Prawo i Sprawiedliwość

Inni utrzymują, że wicepremier postanowił pracować zdalnie, na „home office”. Co niektórzy drwią, że pewnie „chowa się w jednej z chatek Obajtka”.

Jaka jest prawda? Jarosław Kaczyński istotnie wycofał się z mediów, ale dalej uczestniczy w życiu partii – we wtorek razem z europosłami PiS uczestniczył w debacie dotyczącej sojuszy w Europarlamencie, która odbyła się w siedzibie partii.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MIŁOŚNICY SPANIA NIE BĘDĄ ZADOWOLENI Z TEJ WIADOMOŚCI! NIEBAWEM POŚPIMY BOWIEM O GODZINĘ KRÓCEJ. KIEDY PRZESTAWIAMY ZEGARKI

O tym się mówi w Polsce: ARCYBISKUP MAREK JĘDRASZEWSKI WYDAŁ WSKAZANIA W SPRAWIE CELEBRACJI WIELKIEGO TYGODNIA. PROSI O JEDNĄ WAŻNĄ RZECZ. O CZYM MOWA

O tym się mówi na świecie: PREZYDENT JOE BIDEN W PRZESZŁOŚCI MUSIAŁ ZMIERZYĆ SIĘ Z NIEWYOBRAŻALNIE TRUDNĄ SYTUACJĄ. STRATA BYŁA OGROMNIE BOLESNA. JEGO HISTORIA PORUSZA DO GŁĘBI

Z życia gwiazd: WALDUŚ ZE „ŚWIATA WEDŁUG KIEPSKICH” NIE PRZYPOMINA SAMEGO SIEBIE. AKTOR APELUJE O POMOC. JAK OBECNIE WYGLĄDA BARTOSZ ŻUKOWSKI