Tegoroczna Wielkanoc zbliża się do nas wielkimi krokami. Jedno z najważniejszych świąt w kalendarzu chrześcijańskim w tym roku przypada dość wcześnie, a Polacy już nie mogą doczekać się tej okazji do wspólnego świętowania z bliskimi.

Od poniedziałku zmienią się obostrzenia w Polsce, źródło: Poradnik Zdrowie
Od poniedziałku zmienią się obostrzenia w Polsce, źródło: Poradnik Zdrowie
Od poniedziałku zmienią się obostrzenia w Polsce, źródło: Poradnik Zdrowie

Jednak patrząc na zasady, które obowiązywały podczas poprzednich świąt, pojawia się pytanie – czy aby na pewno będzie można liczyć na spotkania w większym gronie?

Wojciech Andrusiewicz
Wojciech Andrusiewicz
Wojciech Andrusiewicz

Koronawirus panoszy się po całym świecie i nic nie wskazuje na to, by pandemia miała odpuścić. Dlatego też trzeba sobie radzić.

Zeszłoroczne święta wielkanocne były zupełnie inne niż zwykle. To pierwsze takie święta, kiedy unikaliśmy rodzinnych spotkań z obawy przed koronawirusem. Czy w tym roku także będziemy musieli liczyć się z tak rygorystycznymi obostrzeniami? Rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz postanowił odnieść się do sprawy.

Jak powiedział Wojciech Andrusiewicz, w tym roku święta raczej będą przypominały tych zeszłorocznych. Rządzący starają się robić wszystko by walczyć z pandemia i umożliwić nam normalne funkcjonowanie.

Coraz większa część Polaków czuje się już zmęczona tym faktem i zastanawia się, kiedy będzie można wrócić do względnie „normalnego” życia. Okazuje się, że może to nastąpić już niebawem.

Co więcej, Wojciech Andrusiewicz zasugerował, że jeśli przeczekamy najbliższe święta i obostrzenia, to później będzie już tylko lepiej.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: SĘDZINA TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO DRWIŁA ZE ZNANEJ DZIENNIKARKI. KRYSTYNA PAWŁOWICZ NIE ZOSTAWIŁA SUCHEJ NITKI NA MAGDZIE MOŁEK

O tym się mówi w Polsce: MAŁO KTO WIE O KOSZMARZE, PRZEZ JAKI PRZESZEDŁ PROFESOR SIMON. WYBITNY SPECJALISTA DO DZIŚ NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ Z OGROMNĄ STRATĄ

O tym się mówi na świecie: WSTRZĄSAJĄCA HISTORIA Z PAŁACU BUCKINGHAM UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE. MEGHAN MARKLE WYZNAŁA CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT JEJ RELACJI Z KSIĘŻNĄ KATE

Z życia gwiazd: KAMILA KACZMAREK Z PROGRAMU “KRÓLOWE ŻYCIA” PO RAZ KOLEJNY ZMIENIŁA SWÓJ WYGLĄD. FANI NIE NADĄŻAJĄ. CELEBRYTKA RAZ PO RAZ WPROWADZA NASTĘPNE ZMIANY