Anna Mucha jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Kobieta od lat wciela się w rolę Magdy w „M jak miłość”, który jest ulubionym serialem wielu Polaków.

Do ubiegłego tygodnia Anna Mucha sprawdzała swoje możliwości w roli jurorki w kolejnej edycji emitowanego na kanale TVP2 programu "Dance, dance, dance". Niestety aktorka pożegnała się z programem. Telewizja Polska w dalszym ciągu przeprowadza czystki. Teraz pracę straciła Anna Mucha. Gwiazda poinformowała o wszystkim w swoich mediach społecznościowych. Jak przyznała nie spodziewała się takiej decyzji.

Informacja, która pojawiła się w sieci zaniepokoiła fanów artystki. Okazuje się, że obawiają się tego, że ich idolka straci rolę także w “M jak miłość”. W sieci aż zagęściło się od plotek. Anna Mucha postanowiła zabrać głos.

Mucha, screen YT
Mucha, screen YT
Mucha, screen YT Mucha, screen YT

Anna Mucha o swojej przyszłości w serialu “M jak miłość”

„M jak miłość” to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Choć emitowany jest już od 20 lat, przed telewizorami wciąż zbierają się setki tysięcy telewidzów. Sytuacja w serialu jest naprawdę dynamiczna. Nigdy nie wiadomo co się wydarzy. To właśnie przyciąga widzów.Anna Mucha związana jest z serialem od 17 lat! Przez ten czas aktorka wciela się w rolę Magdaleny Marszałek, która zapewniła jej prawdziwy sukces i rozpoznawalność.

Na szczęście Anna Mucha nie zniknie z serialu. Aktorka oficjalnie potwierdziła, że krążące po sieci plotki mijają się z prawdą.

Anna Mucha obchodzi 40. urodziny. Źródło: fakt.pl
Anna Mucha obchodzi 40. urodziny. Źródło: fakt.pl
Anna Mucha obchodzi 40. urodziny. Źródło: fakt.pl

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MACIEJ DOWBOR I JOANNA KORONIEWSKA ZDRADZAJĄ KULISY SWOJEGO ZWIĄZKU. ZDJĘCIE Z ICH PIERWSZEJ RANDKI OKAZAŁO SIĘ PRAWDZIWYM HITEM

O tym się mówi na świecie: KRÓLOWA ELŻBIETA II MIESZKA W IŚCIE KRÓLEWSKIM OTOCZENIU. JEJ POSIADŁOŚĆ ROBI OGROMNE WRAŻENIE. JAK WYGLĄDA ZAMEK WINDSOR

Z życia gwiazd: NIE WSZYSTKIM DO UDANEGO ZWIĄZKU POTRZEBNY JEST ŚLUB. KTÓRE PARY POLSKIEGO SHOW-BIZNESU JESZCZE NIE ZDECYDOWAŁY SIĘ NA TEN KROK