Jurek Owsiak to założyciel Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz organizator corocznych Finałów WOŚP, na które wszyscy czekają z niecierpliwością. Mężczyzna z pewnością zapisze się w kartach historii złotymi literami ze względu na swoje osiągnięcia oraz niesamowitą charyzmę.

Z racji tego, że niewiele mówi o swoich prywatnych sprawach, nie każdy wie, że Jerzy Owsiak ma dwie córki! Starsza z jego pociech postanowiła wypowiedzieć się na temat tego, jakim jest tatą. Portal Plotek przytoczył jej słowa.

WOŚP. Źródło: Youtube W Cieniu Jupiterów Mielec - info&news
WOŚP. Źródło: Youtube W Cieniu Jupiterów Mielec - info&news

Córka Jerzego Owsiaka szczerze o tacie

Jerzy Owsiak nigdy nie namawiał swoich córek do medialnych występów ani nie opowiadał o nich zbyt wiele, tak, by same mogły zdecydować, czy wkroczą w ten świat. Nie zrobiły tego. Jednak starsza, 42-letnia Aleksandra, która pomagała tacie w Fundacji WOŚP, pojawiła się niedawno w mediach i opisała, jakim tatą jest Owsiak.

Kobieta miała własną restaurację, jednak ostatecznie sprzedała lokal i zaangażowała się w pracę jako trenerka fitness. Ma dwie córki w wieku szkolnym.

Młodsza z pociech Jurka to 32-letnia Ewa, która wróciła z Londynu dwa lata temu. Obecnie pracuje w Instytucie Chopina.

Podczas dawnego wywiadu Jerzy Owsiak opisywał, że na początku nie był dobrym tatą i nie dawał wystarczającego wsparcia żonie. Jednak po kilku latach zreflektował się, dojrzał i ochłonął, wtedy mocno zaangażował się w życie rodzinne.

Jurek Owsiak z córką. Źródło: Youtube Văn Thị Thái Thắm Tv
Jurek Owsiak z córką. Źródło: Youtube Văn Thị Thái Thắm Tv

Młodsza Ewa była wcześniakiem, a prezes Fundacji WOŚP usłyszał, że nie ma wielkich nadziei. Na szczęście jednak po jakimś czasie mogli odebrać ją z inkubatora i zabrać do domu.

Aleksandra, pierwsza córka Jerzego Owsiaka, wspomina, że jeśli się pokłócą, to raczej tata wyciągnie do niej dłoń jako pierwszy, choć nie powie „przepraszam”. Dodała także, że jej ojciec nie jest osobą wyważoną i często ignoruje wiele rzeczy, nawet irytujących, a następnie wybucha „za wszystko” i jest „jak wulkan”.

Rodzina wie jednak, że może sobie ufać i liczyć na siebie nawzajem, a to najważniejsze. Oby dalej pielęgnowali swoją relację i dobrze się dogadywali!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: SMUTNA WIADOMOŚĆ. RYSZARD KOTYS POŻEGNAŁ SIĘ Z ŻYCIEM. PAŹDZIOCH ZE „ŚWIATA WEDŁUG KIEPSKICH” PRZEGRAŁ WALKĘ Z CHOROBĄ

O tym się mówi w Polsce: KASIA TUSK W MOCNYCH SŁOWACH OCENIŁA WYROK TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO. INTERNAUCI SĄ PORUSZENI, NIGDY NIE BYŁA AŻ TAK BEZPOŚREDNIA

O tym się mówi na świecie: MAŁŻONKOWIE POSTANOWILI PO LATACH OTWORZYĆ ZAPOMNIANY PREZENT ŚLUBNY. JEGO ZAWARTOŚĆ BYŁA ZASKOCZENIEM DLA WSZYSTKICH

Z życia gwiazd: WSPÓŁPROWADZĄCY „PYTANIE NA ŚNIADANIE” MARTWILI SIĘ O IDĘ NOWAKOWSKĄ. ZAUWAŻYLI, ŻE COŚ JEST NIE TAK. CHODZI O CIĄŻĘ PREZENTERKI