O pogarszającym się stanie zdrowia Piotra Fronczewskiego mówiło się już jakiś czas temu. Znakomity aktor słynący z wielu ról na srebrnym ekranie z wiekiem zaczął podupadać na zdrowiu.

Portal Lelum donosi, że już niebawem czeka go operacja. 74-letni aktor potrzebuje interwencji lekarzy. Co dokładnie mu dolega?

Piotr Fronczewski. Źródło: Youtube Dobre Transmisje
Piotr Fronczewski. Źródło: Youtube Dobre Transmisje

Jaki jest stan zdrowia Piotra Fronczewskiego?

Aktor kojarzony m.in. z serialem „Rodzina zastępcza” od 2019 roku nie ukrywał, że jego zdrowie jest w coraz gorszym stanie. Już wówczas w rozmowie w radiu z Michałem Figurskim przyznał, że jego zdrowie zaczyna poważnie szwankować – chodziło o kwestie kardiologiczne.

Zaraz przed lockdownem w 2020 roku Piotr Fronczewski przeszedł długą i trudną operację biodra, następnie zaś – rehabilitację. Choć przez pandemię koronawirusa zamknięto większość ośrodków, mógł liczyć na pomoc żony Ewy, która nagrała jego ćwiczenia, a następnie w warunkach domowych pomagała mu dojść do sprawności.

Okazuje się jednak, że operacja biodra, którą przeszedł, nie jest ostatnią. Niebawem będzie musiał wykonać takową również na drugie biodro. Póki co aktor odkłada termin, gdyż obawia się zarażenia COVID-19.

Piotr Fronczewski. Źródło: Youtube Radio ZET
Piotr Fronczewski. Źródło: Youtube Radio ZET

Mimo swojego pogarszającego się stanu zdrowia Piotr Fronczewski nie może się doczekać otworzenia teatrów, gdyż chce już wrócić na ich deski. Aktorzy również bardzo chcieliby móc ponownie podziwiać jego niesamowity aktorski kunszt i słuchać hipnotyzującego głosu aktora na żywo.

Mamy nadzieję, że Piotr Fronczewski szybko wróci do pełni sił!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: SMUTNA WIADOMOŚĆ. RYSZARD KOTYS POŻEGNAŁ SIĘ Z ŻYCIEM. PAŹDZIOCH ZE „ŚWIATA WEDŁUG KIEPSKICH” PRZEGRAŁ WALKĘ Z CHOROBĄ

O tym się mówi w Polsce: KASIA TUSK W MOCNYCH SŁOWACH OCENIŁA WYROK TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO. INTERNAUCI SĄ PORUSZENI, NIGDY NIE BYŁA AŻ TAK BEZPOŚREDNIA

O tym się mówi na świecie: MAŁŻONKOWIE POSTANOWILI PO LATACH OTWORZYĆ ZAPOMNIANY PREZENT ŚLUBNY. JEGO ZAWARTOŚĆ BYŁA ZASKOCZENIEM DLA WSZYSTKICH

Z życia gwiazd: WSPÓŁPROWADZĄCY „PYTANIE NA ŚNIADANIE” MARTWILI SIĘ O IDĘ NOWAKOWSKĄ. ZAUWAŻYLI, ŻE COŚ JEST NIE TAK. CHODZI O CIĄŻĘ PREZENTERKI