Wydawać by się mogło, że tak wielkie gwiazdy nie mają dużych problemów, a ich życie przypomina bajkę. Niestety, w przypadku Anny Dymnej było zupełnie inaczej. Artystka została mocno doświadczona przez życie.

Anna Dymna już nie musi się bać?

Większość z nas kojarzy Annę Dymną jako jedną z legend polskiej kinematografii oraz osobę o wielkim sercu, prowadzącej swoją fundację „Mimo Wszystko”, która pomaga potrzebującym.

Anna Dymna. Źródło: Youtube Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego
Anna Dymna. Źródło: Youtube Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego

I choć fani są pełni podziwu nie tylko dla ról, ale i działań aktorki, nie zawsze było kolorowo. Portal Pikio zauważa, że niektórzy zdecydowanie przesadzili i sprawili, że artystka musiała się bać.

Anna Dymna jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. W czasach, gdy pracowała w Starym Teatrze w Krakowie, była uwielbiana przez osoby goszczące na spektaklach.

Codziennie po pracy otrzymywała pokaźny worek listów, głównie od mężczyzn – dostawała matrymonialne oferty, miłosne wyznania i nieprzyzwoite treści. Jak opowiadała, zdarzało się, że panowie podawali jej nazwę hotelu, numer pokoju oraz datę i godzinę z dopiskiem, że będą na nią czekać.

Jak podkreślała w jednym z wywiadów, niegdyś bardzo się bała – teraz czuje się bezpieczniejsza, jednak kiedyś ze względu na powodzenie u mężczyzn obawiała się, że spotka psychofana, co mogłoby być bardzo niebezpieczne. Szczególnie, że – jak sama mówi – „miała szczęście do psychopatów i szaleńców”.

Anna Dymna. Źródło: Youtube Uwaga! TVN
Anna Dymna. Źródło: Youtube Uwaga! TVN

Dodała, że niejednokrotnie panowie opisywali jej, co by z nią robili… jeden pisał nawet, że musi zabić aktorkę. Gdy zmarł jej mąż, dostawała jeszcze więcej miłosnych listów i ofert. Przypomina sobie, że niegdyś spytano ją „o wspólne życie albo przepis na chleb czy sałatkę”.

Jak mówi, dziś dostaje całkiem inne wiadomości. Brak już tych z wyznaniami, a wiele z nich to stwierdzenia, że mocno przytyła i „brzydko się zestarzała”.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: SMUTNA WIADOMOŚĆ. RYSZARD KOTYS POŻEGNAŁ SIĘ Z ŻYCIEM. PAŹDZIOCH ZE „ŚWIATA WEDŁUG KIEPSKICH” PRZEGRAŁ WALKĘ Z CHOROBĄ

O tym się mówi w Polsce: KASIA TUSK W MOCNYCH SŁOWACH OCENIŁA WYROK TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO. INTERNAUCI SĄ PORUSZENI, NIGDY NIE BYŁA AŻ TAK BEZPOŚREDNIA

O tym się mówi na świecie: MAŁŻONKOWIE POSTANOWILI PO LATACH OTWORZYĆ ZAPOMNIANY PREZENT ŚLUBNY. JEGO ZAWARTOŚĆ BYŁA ZASKOCZENIEM DLA WSZYSTKICH

Z życia gwiazd: WSPÓŁPROWADZĄCY „PYTANIE NA ŚNIADANIE” MARTWILI SIĘ O IDĘ NOWAKOWSKĄ. ZAUWAŻYLI, ŻE COŚ JEST NIE TAK. CHODZI O CIĄŻĘ PREZENTERKI