Ida Nowakowska jest prezenterką oraz tancerką. Po raz pierwszy wystąpiła na ekranach telewizorów podczas trwania programu „You Can Dance” w 2007 roku. Jakiś czas później zaczęła częściej gościć w mediach.

Na początku za sprawą objęcia fotela jurorskiego w „You Can Dance” w 2016 roku. Teraz już od roku Nowakowska wyrasta na jedną z gwiazd TVP – została prowadzącą już kilku programów, tj. „Pytania na śniadanie”, „Dance, dance, dance” oraz „The Voice Kids”. Teraz przygoda z TVP zejdzie na dalszy plan.

Ida Nowakowska
Ida Nowakowska

Nowakowska spodziewa się dziecka. Tancerka jest aktualnie w szóstym miesiącu ciąży, o czym poinformowała we wtorkowym wydaniu Pytania na śniadanie.

Ida Nowakowska od 2015 roku jest żoną Jacka Herndona. Już jakiś czas temu wspominała, że marzy o dziecku. Trzeba przyznać, że teraz, gdy jej kariera jest stabilna – prowadzi śniadaniówkę w TVP już niemal dwa lata – nadarzył się na to dobry moment.

Zarówno ona jak i jej mąż są bardzo szczęśliwi. Przyszli rodzice wybrali już imię dla swojego dziecka. Jak przekazała Ida, małżeństwo spodziewa się córeczki. Tancerka przyznaje, że z wyborem imienia nie było najmniejszego problemu. Ida zdradziła, że już od najmłodszych lat ma wybrane imię dla córeczki. Wszystko za sprawa pewnego filmu, który niegdyś obejrzała. Jak wyznała jej pierworodna otrzyma imię Scarlett. Po Scarlet O’Harze z "Przeminęło z wiatrem".

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JUREK OWSIAK PODCZAS COROCZNEGO FINAŁU WOŚP ZBIERA OGROMNE PIENIĄDZE, KTÓRE PRZEKAZUJE POTRZEBUJĄCYM. CZY W TYM ROKU JEST SZANSA NA REKORD

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ WILLIAM MUSIAŁ UCIEKAĆ PRZED POLICYJNYM PSEM, A KRÓLOWA ELŻBIETA ZNALAZŁA SIĘ NA CELOWNIKU STRAŻNIKA. CO SIĘ WYDARZYŁO NA KRÓLEWSKIM DWORZE