Ministerstwo zdrowia właśnie przekazało fantastyczną wiadomość. Wielu Polaków będzie zadowolonych z tak dobrych informacji. To znacznie ułatwi im kolejne dni.

Minister rodziny i polityki społecznej planuje rekomendację przedłużenia zasiłku opiekuńczego.

Dziecko
Dziecko
Dziecko

Polscy rodzice odetchnęli z ulgą. Marlena Maląg, planuje zarekomendować przedłużenie dodatkowego zasiłku opiekuńczego. Jak zakłada rozporządzenie zasiłek wypłacany ma być do 31 stycznia 2021 roku. Minister zdrowia planuje zaapelować o wydłużenie zasiłku. Decyzja zostanie wkrótce podjęta.

Co ważne z zasiłku mogą korzystać rodzice dzieci, które nie ukończyły 16 rok życia, które posiadają orzeczenie o niepełnosprawności, rodzicom dzieci do 18 r.ż.. które mają orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności a także rodzicom dzieci do 24 roku życia, które mają orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Ponadto, co ważne, z zasiłku mogą skorzystać także rodzice dzieci pełnoletnich, niepełnosprawnych, które wymagają opieki specjalistycznej. Mogą z niego skorzystać wówczas, gdy placówka, do której uczęszcza dziecko została zamknięta.

Pieniądze. Screen:YouTube
Pieniądze. Screen:YouTube
Pieniądze. Screen:YouTube

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JUREK OWSIAK PODCZAS COROCZNEGO FINAŁU WOŚP ZBIERA OGROMNE PIENIĄDZE, KTÓRE PRZEKAZUJE POTRZEBUJĄCYM. CZY W TYM ROKU JEST SZANSA NA REKORD

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ WILLIAM MUSIAŁ UCIEKAĆ PRZED POLICYJNYM PSEM, A KRÓLOWA ELŻBIETA ZNALAZŁA SIĘ NA CELOWNIKU STRAŻNIKA. CO SIĘ WYDARZYŁO NA KRÓLEWSKIM DWORZE