Prognoza pogody na początek weekendu jest niepokojąca. Piątek zapowiada się bardzo śnieżnie. Zimowy Armagedon nie ustaje.

Pogoda ostatnio bardzo nas zaskakuje. Po kilku dniach intensywnych opadów nastała iście wiosenna aura. Niestety potrwała ona jedynie kilka dni. Teraz okazuje się, że czeka nas powrót zimy. Co ciekawe pozostanie z nami na dłużej. Możliwe, że skończy się dopiero z początkiem marca.

Pogoda na piątek 29 stycznia 2021

śnieg NY, screen YT
śnieg NY, screen YT
śnieg NY, screen YT śnieg NY, screen YT

Jak przekonują synoptycy w najbliższych godzinach i dniach czeka nas kolejny atak zimy. W piątek 29 stycznia 2021 roku możemy spodziewać się intensywnych opadów śniegu.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez synoptyków w piątek, 29 stycznia w większości rejonów Polski prognozowane liczne są opady śniegu. Opadów śniegu mogą się spodziewać mieszkańcy: Koszalina, Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry, Wrocławia, Opola, Katowic, Krakowa, Tarnowa, Rzeszowa, Kielc, Lublina, Warszawy, Płocka, Radomia, Białegostoku, Olsztyna i Elbląga.

Synoptycy alarmują. Do Polski zbliżają się potężne mrozy. Jak ostrzega od 25 do 28.02.2021 minimalna temperatura powietrza w większości Polski wynosić będzie do około -20°C. W Białymstoku i okolicach słupki mogą wskazać nawet -28°C.

Zima, śnieżyca/ YouTube Poland in the Lens
Zima, śnieżyca/ YouTube Poland in the Lens

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JUREK OWSIAK PODCZAS COROCZNEGO FINAŁU WOŚP ZBIERA OGROMNE PIENIĄDZE, KTÓRE PRZEKAZUJE POTRZEBUJĄCYM. CZY W TYM ROKU JEST SZANSA NA REKORD

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ WILLIAM MUSIAŁ UCIEKAĆ PRZED POLICYJNYM PSEM, A KRÓLOWA ELŻBIETA ZNALAZŁA SIĘ NA CELOWNIKU STRAŻNIKA. CO SIĘ WYDARZYŁO NA KRÓLEWSKIM DWORZE

Z życia gwiazd: DLACZEGO CZESŁAWA NIEMENA NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS? PORUSZAJĄCE WYZNANIE CÓRKI ARTYSTY. POWÓD JEST INNY NIŻ SĄDZONO PRZEZ WIELE LAT