Jak informuje portal Fakt, jeden z internautów – pan Jarosław Kępski wybrał się na spacer do lasu położonego nieopodal Warszawy, dokładnie do Lasu Sękocińskiego. To, co zobaczył tam mężczyzna, mocno go zasmuciło!

Pan Jarosław nie kryje oburzenia!

Okazuje się bowiem, że ktoś samowolnie porzucił w lesie spore ilości choinek w plastikowych siatkach!

- Chodzi o to, że są plastikowym badziewiu i o to, że taka choinka jest odpadem. Nie można od tak wywalić takiej ilości do lasu – napisał pan Jarosław pod zdjęciami, które opublikował.

Cała sprawa została już zgłoszona do Nadleśnictwa Chojnów. Jak się okazuje, na miejscu znalezionych zostało około 140 drzewek! Każda z nich opatrzona była kodem kreskowym, jednak nie było tam nazwy firmy. Nadleśnictwo postanowiło przekazać choinki do warszawskiego ZOO.

Jak zakończy się sprawa?

Rzecznik Nadleśnictwa Chojnów – Sławomir Fiedukowicz, przekazał dziennikarzom Faktu, że na ten moment nie jest wiadomo, kto pozostawił drzewka w lesie. Jeśli jednak sprawca się znajdzie będzie musiał pokryć koszty uprzątnięcia drzewek, a dodatkowo zapłaci mandat w wysokości do 500 zł lub też grzywnę, która może wynieść nawet 5000 zł. Jak zatem zakończy się cała sprawa?

Internauci nie kryją swojego oburzenia pod zdjęciami opublikowanymi przez pana Jarosława! Pamiętajmy, że drzewka można utylizować w różne sposoby, a wyrzucane ich do lasu jest po prostu przestępstwem!

Jak informował portal "Życie": WICEMINISTER ZDROWIA WALDEMAR KRASKA WYJAWIŁ PRAWDĘ DOTYCZĄCĄ SENIORÓW. NA CO POWINNY BYĆ PRZYGOTOWANE OSOBY PO 60. ROKU ŻYCIA

Przypomnij sobie: FANI PROGRAMU "HOTEL PARADISE" NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEGO ZWROTU WYDARZEŃ! CZY SONIA I ARTUR POSTANOWILI ZWIĄZAĆ SIĘ ZE SOBĄ

Portal "Życie" pisał również: ANTEK KRÓLIKOWSKI ROZSTAŁ SIĘ Z JOANNĄ OPOZDĄ! CO BYŁO POWODEM ROZPADU ICH ZWIĄZKU

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA! DATA NIE JEST TUTAJ PRZYPADKIEM. CHODZI O MOŻLIWĄ NOWĄ PANDEMIĘ. ŚWIAT ZADRŻAŁ W POSADACH