Mały chłopiec urodził się w środę i ma na imię Ace. Nowo przybyły członek rodziny będzie pierwszym synem miliardera i jego pierwszym dzieckiem z Flosi, dołączając do córek Tamary, Petry i Debory z poprzednich małżeństw Ecclestone'a.

Internauci nie wierzą, że to dziecko Ecclestone

Ecclestone i Flosi pobrali się w 2012 roku, a w 2016 roku matka Flosi została porwana dla okupu w Brazylii. Aparecida Schunck Flosi Palmeira została zwolniona tydzień po porwaniu.

Ecclestone prowadził Formułę 1 przez 40 lat, zanim został usunięty w 2017 roku. Przypisuje mu się nadzorowanie transformacji sportu z amatorskiej operacji w latach 70. XX wieku do firmy o wartości 8 miliardów dolarów, formalnie przejętej przez nowego amerykańskiego właściciela Liberty Media w 2017 roku.

Ecclestone pozostaje wpływową postacią w sporcie i pod koniec czerwca wywołał kontrowersje z powodu swoich komentarzy na temat rasizmu. Lewis Hamilton, sześciokrotny mistrz świata i pierwszy i jedyny czarny kierowca startujący w F1, wezwał „największe gwiazdy” F1 za „milczenie ... w środku niesprawiedliwości” i powołał komisję Hamiltona do zwiększenia różnorodności w sporcie motorowym. Ecclestone pochwalił Hamiltona za jego inicjatywę, ale powiedział CNN, że nie sądzi, by miało to namacalny wpływ na F1.

Ecclestone dołącza do znakomitej listy celebrytów, którzy spłodzili dzieci w późniejszym życiu. Charlie Chaplin miał 73 lata, kiedy wraz z żoną Ooną O'Neil powitali na świecie swojego syna Christophera, podczas gdy potentat medialny Rupert Murdoch miał 72 lata, kiedy w 2003 roku miał córkę Chloe ze swoją ówczesną żoną Wendi Deng.

Zdobywca Oscara Robert De Niro miał 68 lat, kiedy on i Grace Hightower mieli córkę Helen Grace, a założyciel Playboya, Hugh Hefner, miał 65 lat, kiedy syn Cooper urodził się z ówczesnej żony Kimberley Conrad.

O tym się mówi: Dobre wiadomości płyną od Adama Małysza. Jego najbliżsi i fani mogą odetchnąć z ulgą. Co się stało

Zerknij: Wczorajszego wieczoru czekało Polskę wielkie wydarzenie w Telewizji Polskiej. Nie można było tego przegapić