Święta Bożego Narodzenia rozpoczynają się już jutro. Jest to czas, który zbliża nie tylko rodzinę ale także obcych i często zwaśnionych ludzi. Mówi się, ze w święta wszystko jest możliwe. A w czasie największych cudów może zdarzyć się naprawdę wszystko.

Czas Bożego Narodzenia to szczególny czas także dla tych, którzy swoim działaniem pragną pomagać innym. Swój czas poświęcają nam także ci najbardziej zapracowani, którzy robią wszystko, by żyło nam się jak najlepiej.

W przedświątecznym zgiełku czas na refleksje a także złożenie życzeń znaleźli politycy Koalicji Obywatelskiej. Rafał Trzaskowski, Radosław Sikorski czy Małgorzata Kidawa-Błońska zdecydowali się na wspólne nagranie kolędy. Internauci są zachwyceni.

Politycy Koalicji Obywatelskiej wspólnie śpiewają kolędy

Politycy Koalicji Obywatelskiej wraz z towarzyszącym im chórkiem wykonali kilka najpopularniejszych polskich kolęd wśród których znalazły się miedzy innymi "Cichą Noc" "Wśród nocnej ciszy", "Przybieżeli do Betlejem", "Dzisiaj w Betlejem", "Chrystus się rodzi", a także "Gdy śliczna Panna". Przed rozpoczęciem śpiewania wystąpił Borys Budka, który zdecydował się w imieniu całej Koalicji Obywatelskiej złożyć Polakom świąteczne życzenia.

Internauci są zachwyceni nagraniem. Pod filmem znalazło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Kto by pomyślał, ze politycy wpadną na taki pomysł. Jak wam się podobają świąteczne kolędy w wykonaniu polityków?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: RAFAŁ TRZASKOWSKI WYSZEDŁ DO POLAKÓW ZE SMUTNYMI INFORMACJAMI. CHOROBA POKONAŁA WAŻNĄ POSTAĆ POLSKIEJ OPOZYCJI DEMOKRATYCZNEJ. CHODZI O POSŁA

O tym się mówi w Polsce: DONALD TUSK PRZEKAZAŁ NA AUKCJĘ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY COŚ WYJĄTKOWEGO. ZA ILE ZOSTANIE WYLICYTOWANY WAŻNY DLA POLITYKA PRZEDMIOT

Z życia gwiazd: SPORE ZASKOCZENIE DLA WIELBICIELI „SPRAWY DLA REPORTERA”! ELŻBIETA JAWOROWICZ POKAZAŁA W PROGRAMIE TVP SWÓJ NIEZNANY TALENT. KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ