Jak doskonale wiemy, sieć sklepów Biedronka dba o swoje relację z klientami. Niejednokrotnie już podczas tegorocznej pandemii, dostosowywała godziny otwarcia sklepów tak, aby klienci mogli bezpiecznie zrobić zakupy.

Biedronka dba o swoich klientów!

Co więcej, to właśnie w sieci Biedronka nieustannie możemy skorzystać z licznych promocji czy nietypowych ofert. To właśnie tutaj możemy się także zaopatrzyć w produkty od polskich dostawców.

Jak informuje portal Biznes Info, Biedronka i tym razem nie zawiodła swoich klientów. Jak doskonale wiemy, w Wigilię sklepy będą otwarte nieco krócej. Z tego też powodu już dziś, 23 grudnia, zakupy w osiedlowych Biedronkach możemy zrobić aż do 23!

Kiedy sklepy będą zamknięte?

Przypominamy także, że w Wigilię sklepy będą otwarte tylko do 13, a co więcej jutro wyjątkowo nie będą obowiązywać godziny dla seniorów. 25 i 26 grudnia sklepy Biedronka pozostaną zamknięte.

Pamiętajmy, że od 28 grudnia rozpoczyna się w naszym kraju narodowa kwarantanna. Z tego też powodu niektóre sklepy, szczególnie te znajdujące się w galeriach handlowych, mogą funkcjonować nieco inaczej. Jak zatem będą funkcjonować sklepy 31 grudnia? Wszystkie aktualne informacje odnośnie godzin otwarcia sklepów będą zamieszczone na stronie internetowej sieci.

- W związku z dynamiczną sytuacją w kraju godziny pracy poszczególnych sklepów mogą się zmieniać – przekazała sieć sklepów Biedronka.

screen ze strony www.biedronka.pl / www.biedronka.pl
screen ze strony www.biedronka.pl / www.biedronka.pl
screen ze strony www.biedronka.pl

Jak informował portal "Życie": DONALD TUSK PRZEKAZAŁ NA AUKCJĘ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY COŚ WYJĄTKOWEGO. ZA ILE ZOSTANIE WYLICYTOWANY WAŻNY DLA POLITYKA PRZEDMIOT

Przypomnij sobie: POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI W SEGREGACJI ŚMIECI. POLACY MUSZĄ PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA ZMIANY. MINISTERSTWO ZAPOWIADA WEJŚCIE PRZEPISÓW W ŻYCIE W 2021 ROKU

Portal "Życie" pisał również: FANI GWIAZDY "M JAK MIŁOŚĆ" NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEJ DECYZJI. TERESA LIPOWSKA POINFORMOWAŁA, JAK DALEJ SPĘDZI SWOJE ŻYCIE

Z życia gwiazd: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK UDZIELIŁA PIERWSZEGO WYWIADU PO STRACIE MĘŻA. WDOWA PO PIOTRZE WOŹNIAKU-STARAKU OPOWIEDZIAŁA O NAJTRUDNIEJSZYM CZASIE W ŻYCIU