17 grudnia minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował o lockdownie, który zostanie wprowadzony tuż po świętach - od 28 grudnia do co najmniej 17 stycznia. Póki co niewiele wiadomo na jego temat.

Pewne jest, że w trakcie narodowej kwarantanny obowiązywać będą dodatkowe obostrzenia, a także zamrożenie jeszcze większej części gospodarki niż obecnie. Co ważne, w sylwestrową noc z 31 grudnia 2020 roku na 1 stycznia 2021 roku ogłoszona została godzina policyjna.

Salon fryzjerski. Źródło: Youtube TTV
Salon fryzjerski. Źródło: Youtube TTV

Co z fryzjerami – czy będzie można iść do nich w Sylwestra?

Portal Super Express wyjaśnia, jak wygląda sprawa z wizytami u fryzjerów na Sylwestra. Godzina policyjna trwać będzie od 19 (31 grudnia) do 6 rano (1 stycznia). Już teraz wiele osób deklaruje, że na imprezy, na które i tak zamierza iść, pójdzie wcześniej i zostanie dłużej.

Część z planujących imprezy zastanawia się, co z wizytami u fryzjerów. Czy będą cieszyć się pięknymi fryzurami, czy w tym roku muszą przygotować je samodzielnie w domu? Czy w czasie lockdownu będą w ogóle możliwe wizyty u fryzjerów?

Salon fryzjerski. Źródło: Youtube TVN Style
Salon fryzjerski. Źródło: Youtube TVN Style

Okazuje się, że trwające obecnie obostrzenia, m.in. zamknięcie klubów fitness, basenów czy siłowni, zostaje przedłużone. Jednak fryzjerzy oraz kosmetyczki będą pracować. Trzeba jedynie pamiętać o przestrzeganiu obostrzeń.

Pamiętajmy jednak, że na tegorocznego Sylwestra nie wybierzemy się do hotelu, nawet służbowo, możemy także zapomnieć o wyjeździe na narty czy wielkiej imprezie.

Co sądzicie o nowych obostrzeniach?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ DUDA POGRĄŻONY W GŁĘBOKIM SMUTKU. PREZYDENT ZDRADZIŁ POWÓD SWOJEGO STANU W INTERNECIE. OSTATNIE DNI TO DLA NIEGO NIEZWYKLE TRUDNY CZAS

O tym się mówi w Polsce: CZY NAJSTARSI POLACY MOGĄ SIĘ SPODZIEWAĆ NOWEGO PROGRAMU WSPARCIA? TO JUŻ POTWIERDZONE! BĘDZIE ZUPEŁNIE NOWA POMOC DLA SENIORÓW. MOWA O 40 MLN ZŁOTYCH

O tym się mówi na świecie: KSIĘŻNA DIANA ZŁAMAŁA KRÓLEWSKIE TRADYCJE ŚWIĄTECZNE PODCZAS PIERWSZYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II. CO SIĘ STAŁO

Z życia gwiazd: KSIĘŻNA KATE I KSIĄŻĘ WILLIAM ZDECYDOWALI SIĘ NA WYJĄTKOWY GEST Z OKAZJI BOŻEGO NARODZENIA. TO ŚWIĄTECZNA NIESPODZIANKA DLA DROGICH PARZE OSÓB