Jak podaje portal "Pudelek", Kinga Duda należy do osób, które nie narzekają na brak zajęć. Córka prezydenta łączy funkcję doradcy społecznego prezydenta z pracą w kancelarii prawnej. I to właśnie za sprawą powierzenia jej funkcji doradcy w Kancelarii Prezydenta znów zrobiło się głośno o młodej i ambitnej prawniczce.

Kontrowersyjna nominacja

Kinga Duda została doradcą społecznym prezydenta i choć nie otrzymuje wynagrodzenia za pełnienie tej funkcji, wiele osób zarzuciło głowie państwa nepotyzm. Pojawiły się także pytania, czy Kinga Duda znalazła się w odpowiednim dla niej miejscu. Są jednak i tacy, którzy w nominacji nie widzieli niczego niewłaściwego, jak choćby Aleksander Kwaśniewski oraz tacy, jak Zofia Romaszewska, którzy chwalili pracę córki Andrzeja Dudy.

Doradzanie tacie nie jest jedynym zajęciem Kingi. Młoda prawniczka wróciła do pracy w prestiżowej warszawskiej firmie prowadzonej przez Maruta Wachta. To ta sama kancelaria, w której Kinga Duda odbywała staż tuż przed wyjazdem do Londynu.

YouTube

Tak spędza przerwy w pracy Kinga Duda

Kinga Duda została ostatnio przyłapana w czasie przerwy w pracy w warszawskiej kancelarii. Zdecydowała się wyjść na chwilę z zamniętego biura na zewnątrz. Na zdjęciach wykonanych przez paparazzi widzimy, jak Kinga bawi się smartfonem (w pewnym momencie nawet dwoma), słucha muzyki i pali elektronicznego papierosa.

Wszystkie zdjęcia relaksującej się w czasie przerwy w pracy Kingi Dudy znajdziecie klikając tutaj.

YouTube

Jak podoba się wam spędzanie wolnego czasu w pracy przez córkę prezydenta?

To też może cię zainteresować: Prowadzący „Dzień dobry TVN” przesadził z niewybrednymi żartami. Andrzej Sołtysik w prześmiewczy sposób o Kubie Wojewódzkim

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jak prawidłowo przepisać majątek swojej rodzinie? Czy darowizna jest najlepszym rozwiązaniem, szczególnie dla dłużników

O tym się mówi w Polsce: Tych leków nie ma w aptekach. Kompletna lista niedostępnych farmaceutyków, wszystkie braki

O tym się mówi na świecie: Niesamowite zjawisko, potężna kula ognia przeleciała po niebie. Świadkowie byli zaskoczeni