Jak podaje portal "Pomponik", okazuje się, że była para prezydencka znalazła swoje nowe miejsce na ziemi. Zarówno Aleksander Kwaśniewski, jak i jego żona Jolanta uwielbiają spędzać tam czas.

Pandemia zmieniła wakacyjne plany Kwaśniewskich

Pandemia koronawirusa sprawiła, że Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy zrezygnowali z zagranicznych wakacyjnych wyjazdów i postanowili zaszyć się w swojej posiadłości na Mazurach.

Na 20-hektarowej działce należącej do Kwaśniewskich znajduje się dom z ogrodem oraz dostępem do jeziora. Była para prezydencka postanowiła tam spędzić ostatnie kilka tygodni odpoczywając i przy okazji dobrze się bawiąc.

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy organizowali grille na które zapraszali przyjaciół, spacerowali i wypoczywali wypływając łódką na jezioro. "Mamy tu bardzo wielu znajomych, organizowaliśmy więc też spotkania towarzyskie" - zdradził Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z "Faktem".

pomponik.pl

Nowe hobby

Aleksander Kwaśniewski zdradził również, że czas urozmaicały im seriale oglądane na jednej z popularnych platform streamingowych. Pokusił się nawet o stwierdzenie, że stalo się to ich nowym hobby. Zaskoczyło was nowe hobby byłej pary prezydenckiej?

Ostatnie tygodnie spędzone na Mazurach i to, jak dobrze Kwaśniewscy się tam czuli sprawiły, że rozważają przeniesienie sie tu na stałe.

pomponik.pl

Myślicie, że Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy zdecydują się na przeprowadzkę?

To też może cię zainteresować: Roksana Węgiel zwróciła się do fanów z pilnym apelem. Sprawa jest bardzo poważna. W tej chorobie znaczenie ma czas

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ministerstwo Zdrowia podjęło ostateczną decyzję w sprawie szczepień. Czy wszyscy Polacy będą zmuszeni do zakupu szczepionek na koronawirusa

O tym się mówi w Polsce: Czy powrót dzieci do szkoły w dobie koronawirusa jest bezpieczny? Wiceminister edukacji zabrała głos na ten temat

O tym się mówi za granicą: Potwierdzają się doniesienia na temat ciąży Meghan Markle? Kiedy pojawią się oficjalne informacje w tej sprawie