Wczoraj przez Śląsk przeszły burze, w wyniku których doszło do wielu lokalnych podtopień. Dziś sytuacja również może być bardzo niebezpieczna!

Sytuacja w wielu regionach naszego kraju może być bardzo trudna!

IMGW informowało wczoraj, że w wielu województwach mogą przechodzić burze, których skutki będą dość poważne. Ostrzeżeniem objęty był Śląsk, który obecnie zmaga się z podtopieniami.

Co więcej, IMGW ostrzega, że także dziś sytuacja może nie ulec poprawie. Zapowiadane są gwałtowne burze, podczas których będzie mocno padać, a lokalnie mogą wystąpić nawet opady gradu!

Dopiero czwartek przyniesie nieco ulgi, jednak nie będzie to długotrwała sytuacja. Już w piątek bowiem znów powrócą do nas gwałtowne burze, a dodatkowo towarzyszyć nam będą wysokie temperatury! To może doprowadzić do pojawienia się wielu niebezpiecznych zjawisk atmosferycznych! Lepiej zatem uważać!

Przerażające sceny!

Jak informuje portal Super Express, najgorsza sytuacja miała wczoraj miejsce w Pszowie, w powiecie wodzisławskim. Obfite opady deszczu doprowadziły do zalania ulic, bowiem studzienki nie nadążały odbierać wody!

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać jak auta płyną po ulicy. Doszło nawet do kolizji TIR- a i osobówki, bowiem kierowcy nie byli w stanie panować nad samochodami. Według relacji świadków, auta były dosłownie porywane przez płynącą wodę.

Straż pożarna oraz policja miały dużo do zrobienia. Doprowadzenie ulic do stanu użyteczności wymagało wiele pracy. Jak się okazuje, mieszkańcy Pszowa uważają jednak, że policja pojawiła się na miejscu o wiele za późno!

BRAWO DLA PSZOWSKIEJ POLICJI !!! Zamiast kierować ruchem podziewaja się Bóg wie gdzie ! Mam nadzieję, że nie są na hamburgerze . Może szukają pokemonów.

Posted by Piotr Glenc on Tuesday, August 18, 2020

Jak informował portal "Życie": DANUTA WAŁĘSA POKUSIŁA SIĘ O NAPRAWDĘ MOCNY KOMENTARZ, NIE MIAŁA LITOŚCI. BYŁA PIERWSZA DAMA WSPOMNIAŁA CZASY PREZYDENTURY LECHA WAŁĘSY

Przypomnij sobie: ILE TELEWIZJA POLSKA JEST W STANIE ZAROBIĆ NA MECZACH Z LEWANDOWSKIM I BIAŁO-CZERWONYMI? TO NAPRAWDĘ WIELKIE SUMY, KWOTY WYCIEKŁY DO MEDIÓW

Portal "Życie" pisał również: NIE BĘDZIE PODWYŻEK DLA NAJWAŻNIEJSZYCH OSÓB W PAŃSTWIE? SENATOROWIE PODJĘLI DECYZJĘ W SPRAWIE NOWELIZACJI USTAWY O ZAROBKACH POLITYKÓW