Sprawą Kacperka jeszcze niedawno żyła cała Polska. Chłopiec zaginął na działkach, gdy bawił się na swoim rowerku biegowym. Dziecko było tam ze swoim tatą oraz jego kolegą.

Niestety, wystarczyło na chwilę spuścić go z oka, by wydarzyła się tragedia. Po intensywnych poszukiwaniach, w których brały udział służby, najbliżsi, okoliczni mieszkańcy, a od pewnego momentu nawet Krzysztof Rutkowski, znaleziono ciało chłopca.

Teraz mama dziecka wystosowała smutny apel. Co takiego powiedziała?

Prośba mamy Kacperka

Jak pisze Pikio.pl, mama Kacperka próbuje pozbierać się po tym, co spotkało jej rodzinę. Niestety, okazało się, że to jeszcze nie koniec jej zmartwień.

Kacperek z Nowogrodźca. Źródło: gazeta.pl
Kacperek z Nowogrodźca. Źródło: gazeta.pl

Pani Joanna Wacyk odkryła, że oszuści chcą dorobić się na jej tragedii. Okazało się, że ruszyła zbiórka pieniędzy organizowana przez Stowarzyszenie „Drzwi obok”. W zrzutce wykorzystano zdjęcie oraz historię zaginięcia chłopca.

„Ja, Joanna Wacyk oświadczam w imieniu własnym i rodziny, że nigdy nie byłam organizatorem, współorganizatorem ani też pomysłodawcą zbiorki pieniężnej stowarzyszenia Drzwi Obok, akcji promocyjnej czy innej z użyciem wizerunku mojego ukochanego Świętej Pamięci Synka Kacperka. Nikt tez z organizatorów wyżej wymienionych wydarzeń nigdy nie zwrócił się do mnie z informacją o woli zorganizowana jakiejkolwiek akcji społecznej czy komercyjnej na potrzeby której użyto zdjęcia mojego synka” – zawiadomiła internautów.

„Los okazał się okrutny i niezrozumiały. Zabrał naszego synka na zawsze, a nam pozostawił wyrwę w sercu, która do końca naszych dni będzie krwawić I nigdy się nie zabliźni. Okrutną rzeczą jest więc wykorzystywanie wizerunku Kacperka, choćby w najbardziej słusznej sprawie bez informowania mnie o takim zamiarze.”

Mama Kacperka prosi internautów, by zapewnili jej rodzinie spokój, którego potrzebują, by przeżyć żałobę.

„Wizerunek naszego synka jest dla nas świętością. To obraz, który mamy przed oczami kiedy się budzimy i kiedy zasypiamy. Ból, który towarzyszy w chwilach gdy dziecku dzieje się krzywda jest okrutny i wielki, ale kiedy nasze dziecko umiera, wraz z nim umiera część nas samych. Proszę więc, błagam o uszanowanie żałoby mojej i naszej rodziny. Chcemy w ciszy wspominać naszego Synka, i w ciszy wciąż wspominać jego piękne oczy, radosny szczebiot i uśmiech. To nasze prawo i nasz obowiązek. Wykorzystywanie tej tragedii jest czynem okrutnym. Nie zgadzamy się, by za naszymi plecami podejmowano działania przywołujące wydarzenia z tamtych tragicznych chwil, gdy straciliśmy nasz najcenniejszy skarb” – napisała.

Ja, Joanna Wacyk oświadczam w imieniu własnym i rodziny, że nigdy nie byłam organizatorem, współorganizatorem ani też...

Posted by Joanna Wacyk on Monday, June 22, 2020

Zwróciła uwagę organizacjom, które korzystają z wizerunku Kacperka, by w ciągu 7 dni zaprzestały takich działań.

Przypomnij sobie o… GDAŃSK: MOST SIENNICKI ZACZYNA SIĘ OSUWAĆ. CZY ZOSTANIE ZAMKNIĘTY Z POWODU ZŁEGO STANU

Jak informował portal Życie: ANNA SKURA PRZECHODZI TRUDNE CHWILE. CELEBRYTKA STRACIŁA NAJWAŻNIEJSZEGO MĘŻCZYZNĘ W SWOIM ŻYCIU

Portal Życie pisał również o… WZMOŻONE KONTROLE POLAKÓW. CI, KTÓRZY ZAPOMNĄ O JEDNEJ WAŻNEJ RZECZY, NARAŻAJĄ SIĘ NA WYSOKIE KARY. O CO CHODZI