Jan Paweł II większości z nas kojarzy się z dobrocią, ciepłem, pogodą ducha i ufnością Bogu. Niewiele osób wie jednak, że i papieża Polaka dręczyły gorsze momenty. Karol Wojtyła sam zmagał się z wieloma problemami, a szybko po rozpoczęciu pontyfikatu pojawiła się u niego wizja, która zmieniła na zawsze jego postrzeganie świata.

W 1982 roku, chwilę przed kanonizacją ojca Maksymiliana Kolbego Ojciec Święty doznał niezwykle nieprzyjemnej wizji, o której powiedział w swojej książce pt. „Dotknięcie Boga” Stefan Budzyński. Do tej sytuacji miało dojść w prywatnych apartamentach papieża. Głos modlącego się papieża, który nie zwykł modlić się na głos zadziwił kardynała Stanisława Dziwisza.

Papież Jan Paweł II miał przerażającą wizję dotyczącą Polski

Gdy pomocnik papieża wszedł do jego komnaty zastał Jana Pawła II zalanego łzami, papież zaczął mu opowiadać przerażające rzeczy. Ojciec Święty miał doznać Objawienia Maryjnego, w którym otrzymał informację o tym, jaka będzie przyszłość Polski.

To, co zobaczył papież miało go skłonić do ujawnienia „Trzeciej tajemnicy Fatimskiej”, którą dotąd przed światem skrywał Watykan, dokonał tego papież Pius XII, który spisał wizję siostry Łucji i zamknął notatki w sejfie. Tajemnicę wciąż ukrywał także Jan XXIII i Paweł VI. Jan Paweł II miał zapoznać się z orędziem siostry Łucji po zamachu dokonanym na nim przez Mehmeta Aliego Agcę. Do ujawnienia tajemnicy doszło w rok po tej sytuacji.

Tłumaczenie „Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej” znalazło się w książce Budzyńskiego. Mowa w niej o zagładzie całego świata. W tajemnicy mowa była m.in. o atak na Jana Pawła II 13 maja 1981 roku.

Przypomnij sobie: OJCIEC ŚWIĘTY PRZEKAZAŁ OGROMNĄ KWOTĘ NA ZMAGANIA Z KORONAWIRUSEM. ZAAPELOWAŁ TAKŻE DO WSZYSTKICH DUCHOWNYCH. KTO WEŹMIE SOBIE JEGO SŁOWA DO SERCA

Jak informował portal „Życie”: EMOCJONALNE ORĘDZIE PAPIEŻA FRANCISZKA. NIESIE WAŻNE PRZESŁANIE DLA EUROPY ORAZ CAŁEGO ŚWIATA

Portal „Życie” informował o: OBIECANO POLAKOM PIENIĄDZE, KTÓRYCH PRAWDOPODOBNIE NIE ZOBACZĄ. NAJBIEDNIEJSI PONIOSĄ NAJWIĘKSZE STRATY