Maffashion oraz Sebastian Fabijański przez długi czas nie chwalili się faktem, że spodziewają się dziecka. Jednak we wrześniu, kiedy mały Bastian pojawił się na świecie celebryci bardzo chętnie zaczęli dzielić się z fanami tym, co dzieje się w ich życiu od chwili, kiedy zostali rodzicami.

Celebrytka chętnie dzieli się swoją codziennością!

Modelka nie ukrywa, że wraz z przyjściem synka na świat, życie pary radykalnie się zmieniło. Co więcej, celebrytka nie koloryzuje świata i od samego początku pokazuje także trudy macierzyństwa.

Co więcej, Maffashion od razu po porodzie pokazywała także, jak zmienia się ciało kobiety i nakłaniała młode mamy do tego, aby nie katowały się treningami, bowiem odstający brzuch po porodzie to normalna sprawa! Jednak dziś, kiedy mały Bastian ma już dwa miesiące, Maffashion pokazała nienaganną sylwetkę. Fani są pod wrażeniem!

Fani są pod wrażeniem figury gwiazdy!

Wczoraj na instagramowym profilu gwiazdy pojawiły się zdjęcia z ostatniej sesji zdjęciowej gwiazdy, którą wykonał Wujaszek Lifestyle. Modelka ubrana była w długi, czarny płaszcz, cienkie legginsy oraz krótki top, który idealnie eksponował płaski brzuch młodej mamy!

Pod postem niemal natychmiast pojawiły się tysiące polubień i komentarzy od fanów. Obserwatorzy modelki obsypali ją miłymi komentarzami!

- Myślałam, że to Scarlett Johansson;

- Kim, czy to ty? – pisali fani!

Nie ulega wątpliwości, że Maffashion bardzo szybko wróciła do formy sprzed ciąży! Wiele kobiet może zazdrościć modelce takich kształtów, zaledwie dwa miesiące po porodzie!

Jak informował portal "Życie": CZY KSIĘŻA POWINNI BYĆ OBECNI NA SZPITALNYCH ODDZIAŁACH? WIELE PACJENTEK SKARŻY SIĘ NA ZACHOWANIE DUCHOWNYCH POZBAWIONE SZACUNKU I KULTURY

Przypomnij sobie: PROFESOR SIMON W MOCNYCH SŁOWACH O SZPITALU TYMCZASOWYM NA STADIONIE NARODOWYM. NIE ZOSTAWIŁ SUCHEJ NITKI, CO POWIEDZIAŁ O ORGANIZACJI PLACÓWKI

Portal "Życie" pisał również: EWA KASPRZYK JEST NIESAMOWICIE SZCZĘŚLIWA! POPULARNA AKTORKA PODZIELIŁA SIĘ ZE SWOIMI FANAMI RADOSNĄ NOWINĄ! KIEDY ODBĘDZIE SIĘ ŚLUB