Wszystko wskazuje na to, że pogoda w najbliższych dniach ponownie się odmieni. Przez jakiś czas mogliśmy delektować się wiosną, następnie nadeszły dni „w kratkę”, a od jakiegoś czasu aura znów płata nam figle i ciężko mówić o prawdziwej wiośnie.

Już za miesiąc rozpocznie się kalendarzowe lato, jednak nie zdążyliśmy jeszcze w pełni nacieszyć się wiosną. Czy w następnych dniach możemy spodziewać się zmian aury?

Pogoda płata niezłe figle

Meteorolodzy nie mają do nas dobrych wiadomości. jak się okazuje druga połowa tygodnia okaże się dla nas naprawdę chłodna. Wszystko za sprawą polarno-morskiego powietrza, które zawita do nas znad Skandynawii.

Termometry pokażą od 10 do 19 stopni Celsjusza. zachmurzenie będzie umiarkowane, jedynie na południowym-wschodzie porywisty.

Pogoda znów zaskoczy. Źródło: polki.pl
Pogoda znów zaskoczy. Źródło: polki.pl
Pogoda znów zaskoczy. Źródło: polki.pl

Ostrzeżenie pierwszego stopnia przed przymrozkami otrzymały następujące województwa: pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, mazowieckie i łódzkie.

W południowo-zachodniej Polsce mogą pojawić się mgły, które ograniczają widoczność do 300 m. temperatura spadnie do kilku stopni Celsjusza a miejscami nawet do zera. Przy gruncie termometry wskażą do minus trzech stopni.

Jaka pogoda w czwartek?

W czwartek ochłodzenie obejmie większą część kraju. Mogą sie ich spodziewac mieszkańcy:

pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, łódzkiego, lubelskiego, podkarpackiego, małopolskiego i śląskiego.

Zachmurzenie będzie umiarkowane . Termometry pokażą od 10 do 12 stopni celsjusza w północno-wschodniej Polsce oraz do 18 w dolnoslaskim.

Meteorolodzy przewidują przymrozki w nocy z czwartku na piątek. Pojawia się one w warmińsko-mazurskim i podlaskim.

Pogoda znów zaskoczy. Źródło: gazeta.pl
Pogoda znów zaskoczy. Źródło: gazeta.pl
Pogoda znów zaskoczy. Źródło: gazeta.pl

Przypomnij sobie o… SZYKUJE SIĘ PRAWDZIWA PRZEMIANA W ŻYCIU PRYWATNYM JAROSŁAWA BIENIUKA! CHODZĄ SŁUCHY, ŻE ZAMIERZA SIĘ OŻENIĆ

Jak informował portal Życie: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN POCHWALIŁA SIĘ POKOIKIEM DLA DZIECKA. FANI KRYTYKUJĄ GUST GWIAZDY. „WYGLĄDA PRZESADNIE STERYLNIE”

Portal Życie pisał również o… AGATA MŁYNARSKA OSTRO O PRZYSZŁOŚCI KUBY WOJEWÓDZKIEGO. „CHOĆBY KUBA WOJEWÓDZKI Z GACI WYSKOCZYŁ, TO PO PROSTU JUŻ TEGO NIE BĘDZIE”