Krzysztof Jackowski już niejednokrotnie komentował wydarzenia, które miały miejsce w naszym kraju. Ostatnio znany jasnowidz bardzo często udziela się na swoim kanale na portalu You Tube, gdzie prowadzi transmisje na żywo.

Jasnowidz jest znany w całym kraju

Ostatnio jasnowidz z Człuchowa pomagał w odnalezieniu zaginionego 3.5 – letniego Kacpra. Kolejny raz przewidywania Krzysztofa Jackowskiego okazały się słuszne i ciało chłopca znaleziono we wskazanej przez jasnowidza okolicy.

Jak donosi warszawski portal ESKA INFO jakiś czas temu Krzysztof Jackowski został zapytany o to, jakie ma przewidywania odnośnie dalszej kariery Rafała Trzaskowskiego. Przypomnijmy, że postępowanie prezydenta Warszawy jest dość mocno komentowane przez lokalne społeczeństwo.

- Dotychczas prezydentura Trzaskowskiego wydaje mi się dość bezbarwna, blada. Ale jego wizerunek, jego odbiór niespodziewanie się zmieni, ożywi. I sprawi to kobieta! – poinformował Krzysztof Jackowski.

Na samym początku nie było jednak wiadomo, o jakiej kobiecie dokładnie mówi Krzysztof Jackowski, sprawa szybko się jednak wyjaśniła.

Krzysztof Jackowski / YouTube

Jak potoczy się kariera Rafała Trzaskowskiego?

Zaledwie parę dni po słowach Krzysztofa Jackowskiego w warszawskim ratuszu została wybrana nowa rzecznik, którą została Karolina Gałecka. Czy to właśnie ona odmieni karierę prezydenta Warszawy?

Niedawno okazało się bowiem, że Rafał Trzaskowski zastąpi Małgorzatę Kidawę – Błońską w wyborach prezydenckich! Może to o niej mówił Krzysztof Jackowski?

- Ta kobieta będzie bardzo sympatyczna i przystojna. Nie będzie stara, najwyżej ok. 60 lat. I właśnie ona stanie przy boku prezydenta Trzaskowskiego, ożywi jego wizerunek oraz jego kadencję – wskazywał znany jasnowidz.

A może Krzysztof Jackowski miał na myśli po prostu żonę Rafała Trzaskowskiego, która moe już wkrótce zostać Pierwszą Damą.

Niejednokrotnie to właśnie żony powodowały, że ich mężowie wygrywali wybory prezydenckie. Mowa tutaj m.in. o Jacqueline Kennedy, która mocno wspierała swojego męża podczas jego kampanii prezydenckiej.

Czy tak będzie także w przypadku Małgorzaty Trzaskowskiej? Czy to właśnie ona jest kobietą, która totalnie odmieni karierę Rafała Trzaskowskiego?

Rafał Trzaskowski / YouTube

Jak informował portal Życie: JUŻ W TEGOROCZNE WAKACJE MOŻE PAŚĆ REKORD TEMPERATURY. SPECJALIŚCI SĄ ZGODNI, NALEŻY PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA UPALNE LATO

Polecamy także: MINISTER EDUKACJI DARIUSZ PIONTKOWSKI UJAWNIŁ, CO Z POWROTEM DO SZKÓŁ. UCZNIOWIE I NAUCZYCIELE BĘDĄ ZDZIWIENI

Portal "Zycie" informował o: WHO POTWIERDZA NAJGORSZE. PANUJE WIRUS, KTÓRY ŹLE WPŁYWA NA DZIECI