Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej przedstawił prognozę na najbliższy miesiąc.Jak się okazuje w najbliższym tygodniu, spodziewać się możemy temperatury oscylującej w granicach 0 stopni Celsjusza na południu kraju, a także wynoszącej aż 8 stopni w jego zachodniej części. Panować będzie głownie słoneczna pogoda. Opady mogą zdarzyć się w środę i w okolicach weekendu.

Temperatura w dniach 9-15 grudnia, będzie wahać się w granicach od -4 stopni w Suwałkach, do 6 we Wrocławiu. Na ogół będzie bez chmurno, a deszcz zdarzy się sporadycznie.

Nie będzie białych świąt

Jak podaje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w święta śniegu nie zobaczymy. Niekiedy popada deszcz ze śniegiem. Niestety, święta przeminą w pochmurnej aurze.

W dniach 24-26 grudnia, temperatura jaką zarejestrują nasze termometry, będzie wahać się w granicach 7 stopni we Wrocławiu, 5 w Warszawie i Krakowie, a 2 w Suwałkach.

Na szczęście święta przeminą bez deszczu.

W sylwestra temperatura w całym kraju spadnie do zera. Możliwe będą opady śniegu.

Zobacz także: CYKLON "SEBASTIAN" NADCIĄGA NAD POLSKĘ. ZACZNIE SIĘ DZISIAJ I NIE OPUŚCI NASZEGO KRAJU PRZEZ CAŁY WEEKEND

Może zainteresuje Cię to: NADCHODZI ZIMA. KIEDY JEST NAJLEPSZY CZAS NA WYMIANĘ OPON W AUCIE

Portal "Życie" poleca: PILNA WIADOMOŚĆ OD SAMORZĄDÓW, NIE MA PIENIĘDZY NA PENSJE. CZY TO OZNACZA BRAK WYPŁAT TUŻ PRZED ŚWIĘTAMI