Biedronka wystartowała właśnie z kolejną kampanią marketingową. Firma ma zupełnie nowy sposób na przyciągnięcie klientów do swoich sklepów!

Popularna sieć sklepów chce zachęcić klientów do kupowania świeżych produktów. W szczególności chodzi tu o owoce i warzywa, które stanowią podstawę zdrowej diety.

W nowej kampanii firma przedstawia swoich pracowników jako ekspertów od świeżości. To właśnie dla nich troska o wysoką jakość produktów pojawiających się na sklepowych półkach od lat jest priorytetem. Od teraz przez Biedronkę nazywani są Świeżoznawcami.

Rolę Świeżoznawców w dbaniu o świeżość produktów na naszych stołach wyjaśnia Beata Jankowiak, dyrektorka marketingu i członkini zarządu sieci Biedronka:

Akcja Świeżoznawcy podkreśla profesjonalną wiedzę naszych pracowników w kategorii produktów świeżych, ich zaangażowanie oraz szczególną rolę w zapewnianiu wysokiej jakości produktów. Chcemy, aby nasze sklepy były miejscem pierwszego wyboru dla wszystkich poszukujących owoców i warzyw, które są podstawą codziennych zakupów Polaków.

Akcje „Gang Słodziaków” oraz „Gang Świeżaków” zagwarantowały Biedronce bardzo pozytywny odbiór polskiego społeczeństwa. Miały one również wydźwięk edukacyjny. Wpłynęły bowiem na kształtowanie prawidłowych postaw żywieniowych wśród dzieci i młodzieży.

Marka nie spoczywa jednak na laurach i stale pracuje nad budowaniem swojej pozycji lidera w obszarze dostarczania świeżych produktów.

Oferta Biedronki stale poszerzana jest o kolejne świeże artykuły spożywcze. Obecnie w sklepach tej marki można dostać świeże warzywa, owoce, pieczywo, a także mięso oraz ryby.

Portal "Życie" informował również o... TEN PRACODAWCA WPROWADZIŁ 4-DNIOWY TYDZIEŃ PRACY I NIE ZMNIEJSZYŁ PENSJI! JAKI BYŁ EFEKT?

Sprawdź także na portalu "Życie"... PRZEZ INFLACJĘ CENY ROSNĄ NA POTĘGĘ! CO PODROŻAŁO NAJBARDZIEJ I JAKIE PODWYŻKI JESZCZE CZEKAJĄ KLIENTÓW

Warto o tym przeczytać... MIĘSO W MENU DZIECKA: TAK CZY NIE?