Kto słysząc stwierdzenie, iż „pies jest najlepszym przyjacielem człowieka” podawał je jakimkolwiek wątpliwościom, teraz zmieni zdanie. Pies nie widział swojej Pani przez blisko dwa lata, kiedy ją zobaczył – zemdlał z wrażenia. Wszystko to zostało uwiecznione na filmie, które ma już kilkadziesiąt milionów wyświetleń.

Rebecca Svetina, właścicielka sznaucera o imieniu Casey, na jakiś czas opuściła swoją rodzinę, aby pracować na Słowacji. Rozłąka trwała przez dwa lata. W końcu zdecydowała się na powrót do domu, gdzie oprócz rodziny powitał ja szczęśliwy pies, który natychmiast rozpoznał swoją właścicielkę.

Zwierzak niezwykle ucieszył się na widok Svetiny. Natychmiast podbiegł do niej i zaczął ją lizać po dłoniach, radośnie merdając ogonem. Sytuacja niezwykle rozbawiła i ucieszyła właścicielkę, która nie mogła się powstrzymać od śmiechu ze szczęścia. Po chwili wyściskany zwierzak kompletnie stracił orientację w tym, co się dzieje, ilość emocji wręcz go przytłoczyła.

Po chwili pies stracił przytomność z wrażenia. Dosłownie po kilku sekundach ją odzyskał, ale zdążyło to nieco zaniepokoić właścicieli. Ci wybrali się do weterynarza, gdzie dowiedzieli się, że doszło do tego z powodu nadmiaru emocji, jakich doświadczył czworonóg.

Zobacz również: SAMOTNA MATKA 44 DZIECI! POZNAJ JEJ HISTORIĘ

To również może Ci się spodobać: TRWA SYNOD AMAZOŃSKI. CZY KOŚCIÓŁ UZNA GRZECH EKOLOGICZNY?

Źródło: „pikio.pl”