Rossmann to jedna z najczęściej odwiedzanych drogerii w Polsce. Swoją popularność zawdzięcza wielu ciekawym promocjom. Po wrześniowych obniżkach cen wybranych kosmetyków o ponad 50 procent, sieć sklepów zdecydowała się na przecenę kolejnych produktów z innych kategorii.

Drogeria Rossmann stara się wychodzić na przeciw potrzebom swoich klientów. Mimo, że nie trzeba mieć zainstalowanej aplikacji, aby skorzystać z oferty sklepu, to jednak warto to zrobić, aby zbierać punkty przeznaczane później na szczytne cele. Tym razem jesienna promocja trwająca do końca października jest dla wszystkich i obejmuje wiele produktów poza kolorowymi kosmetykami.

Nowa, jesienna promocja drogerii Rossmann

Najnowsza kampania promocyjna sieci sklepów Rossmann nazywa się „Tysiące nowych promocji”. Oferta została przygotowana po analizie najczęściej wybieranych marek i produktów we wrześniu. Na tej podstawie podjęto decyzję o przecenie kilkudziesięciu artykułów. Co więcej tym razem nie są to jedynie kosmetyki kolorowe, dzięki czemu każdy może skorzystać z promocji!

Rossmann postanowił przecenić zarówno kosmetyki, jak i perfumy, chemię domową czy jesienne akcesoria. Do końca października można kupić także różnego rodzaju gadżety na święto Halloween w wyjątkowo korzystnych cenach. Co więcej nie trzeba posiadać aplikacji na telefonie, aby skorzystać z promocji. Tylko niewielka ilość przecenionych produktów skierowana jest dla osób korzystających z karty lojalnościowej.

Bogata oferta marek w promocji

Wiele kobiet niewątpliwie będzie uszczęśliwionych, kiedy zobaczę cenę popularnego zapachu Calvina Kleina „Euphoria”. Aktualnie dostępny jest aż o 90 złotych taniej. Podobnie w przypadku ceny zapachów Lacoste, które obniżono nawet o 100 złotych. Z kolei w przypadku mężczyzn świetnym wyborem będzie „Bottled Boss 20th Anniversary” Hugo Bossa przeceniony o 90 złotych. Dodatkowo wiele kosmetyków, takich jak szminki, cienie, tusze do rzęs, maseczki, żele pod prysznic, szampony czy odżywki do włosów będą kosztować nawet 50 procent mniej. Promocja obejmuje również czapki i rękawiczki dostępne nawet o 20 złotych taniej.

Osoby zainteresowane dobrymi promocjami na chemię domową również nie poczują się zawiedzione. W asortymencie drogerii można znaleźć wybrane proszki do prania czy kapsułki do zmywarek o nawet 17 złotych taniej niż w regularnej ofercie. Przecenione zostały także suche przysmaki dla psów i mokre karmy dla kotów. Co więcej na półkach sklepów dostępne są również wystrzałowe akcesoria na imprezę Halloween, takie jak sztuczne szczęki, kapelusze czarownicy, pajęczynowe podkładki czy farby do malowania twarzy o 20% tańsze.

Zobacz także: Brałeś udział w „Akcji Rossmanna”? Możesz stracić kilkaset złotych miesięcznie!

Może zainteresuje Cię to: Gdzie najlepiej ulokować pieniądze? Znamy odpowiedź!

Źródło: „Pikio.pl”