Pogoda od zawsze była nieprzewidywalna. Ostatnio przekonali się o tym mieszkańcy południowej części Polski. Na Śląsku i Małopolsce wystąpiło niesamowicie silne gradobicie.

Ekstremalnie trudne warunki w kilku regionach Polski

Pomimo prognoz, trudno przewidzieć jakie warunki będą występować danego dnia. Choć przez cały dzień pogoda jest zachwycająca, może się zdarzyć, że wieczorem nadejdzie najgorsze.

W sobotę 5 czerwca w wielu regionach Polski padał deszcz, a warunki na drogach były bardzo niebezpieczne. Część mieszkańców mogło cieszyć się jednak słońcem i pogodnymi warunkami.

Pogoda. Źródło: youtube.com
Pogoda. Źródło: youtube.com
Pogoda. Źródło: youtube.com

W najgorszej sytuacji byli mieszkańcy południowej części Polski. W tych regionach zaskoczyły ich ekstremalnie trudne warunki. W pewnym momencie z nieba zaczął padać grad.

Mieszkańcy tych miejsc powinni na siebie uważać

Wiele osób nie mogło uwierzyć w to, jaki widok zobaczyli za oknem. Miejscami wszystko było pokryte białym gradem.

Oczywiście takie warunki atmosferyczne są niebezpieczne nie tylko dla pieszych, czy kierowców. Mogły one również zaszkodzić uprawianym owocom i warzywom. Nie wiadomo jednak, czy grad pojawił się w licznych obszarach Południowej Polski. Miejmy nadzieję, że nikt nie ucierpiał.

W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia przedstawiające, z jak ciężkimi warunkami musieli się zmierzyć mieszkańcy Śląska i Małopolski.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO