"Super Express" donosi, że przed rodzicami maleńkiego Kubusia są niezwykłe chwile, które pozostaną na zawsze w ich pamięci.

Koniec kariery zapoczątkował inne życiowe role już na "pełen etat"

Agnieszka Radwańska odnosiła wielkie sukcesy na korcie tenisowym, niosąc radość kibicom, satysfakcję sobie, spore wyzwanie rywalkom, ale najważniejsze, to fakt, że po latach uprawiania tego sportu, ujawniły się problemy zdrowotne, a konkretniej osłabiona sprawność stóp.

Jak jednak widać, gwiazda tenisa nie żałuje decyzji o wycofaniu się ze sportu zawodowego, gdyż radość odnalazła w zupełnie innych, nowych rolach życiowych.

Wszystko, co pierwszy raz dzieje się w naszym życiu, choć może być tylko kolejnym etapem dorosłości, dla ludzi, którzy tego pragą jest to niesamowite doznanie. Gdy Agnieszka Radwańska i jej mąż zostali rodzicami, było to ich pierwsze dziecko. Ich życie radykalnie się zmieniło, a jednak szczęście nie schodzi z twarzy Agnieszki.

Dzisiaj jest 24 grudnia 2020 roku - dla Agnieszki i jej ukochanych mężczyzn, bo będą pierwsze wspólne Święta Bożego Narodzenia.

Pierwszy w życiu Kubusia śniego, pierwsze strojenie choinki bożonarodzeniowej, pierwsza wieczerza wigilijna... To szczególny czas w rodzinie Agnieszki. Wielu niestety nie doczekało pierwszych wspólnych razów se swoim dzieckiem lub ten raz, który był dawno temu, właśnie okazał się być ostatnim.

Warto zatem cieszyć się zawsze, gdy robi się coś wspólnie, rodzinnie i w dobrym nastroju, gdyż są to chwile do zapamiętania, a mały Kubuś z pewnością stanie się Jakubem i chętnie obejrzy zdjęcia ze swojej pierwszej Wigilii Bożego Narodzenia.

O tym się mówi: Maryla Rodowicz zrobiła wstrząsające wyznanie. Nikt nie wiedział, że gwiazda przeżywa takie trudne chwile

Zerknij: Kraków: lekarze apelują do młodych ludzi. Coraz więcej z mich ma poważne problemy z sercem