Piotr Kuldanek był od dłuższego czasu związany z blogosferą. Mężczyzna prowadził podcasty, na blogu PanCodziennik publikował materiały o grach oraz udzielał się w Fantasmagierii. Jego śmierć była ogromnym ciosem.

Smutna wiadomość dla polskiej blogosfery

Rodzina Piotra Kuldanka przekazała wczoraj smutne wieści. Znany bloger zmarł z powodu COVID-19. Swoje ostatnie chwile opisał w mediach społecznościowych. To nieprawdopodobne, co się tam działo.

Piotr Kuldanek zdradził, że zaraził się koronawirusem na małej rodzinnej imprezie. Początkowo sądził, że nic nie może się stać, w końcu z tymi ludźmi widzi się praktycznie codziennie.

Okazuje się, że bloger nie miał jednak szczęścia. Jego ojciec zachorował na COVID-19 na tym samym spotkaniu. Zmarł w sobotę w nocy. Niestety podobny los spotkał Piotra.

Znanego autora nie ma już wśród nas

Wieść o chorobie Kuldanki zszokowała jego odbiorców. Fani blogera byli zasmuceni jego stanem zdrowia oraz śmiercią ojca mężczyzny. Mieli jednak nadzieję, że Piotr wróci do zdrowia.

Niestey tak się nie stało. Piotra Kuldanki nie ma już wśród nas. W ostatnich wpisach na Twitterze ostrzegał swoich fanów i prosił, by nie robili tego, co zrobił on sam.

Zdrowie jest teraz najważniejsze i lepiej odpuścić sobie imprezę, której konsekwencji mogą być naprawdę straszne.

Rodzinie Piotra Kuldanki składamy szczere kondolencje. Niech spoczywa w pokoju.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO