Proces wybierania idealnej kreacji na świąteczne spotkanie z bliskimi lub sylwestrową noc jest bardzo istotny dla większości kobiet. Jednak nie można zapominać o stosownych dodatkach oraz odpowiednim manicure.

Nawet najpiękniejszy strój straci na urodzie, jeśli jego właścicielka nie będzie miała ładnych i zadbanych paznokci. Z pewnością w trakcie świątecznych imprez dobrze będzie wyglądał manicure dostosowany do okazji. A w temacie bożonarodzeniowo-sylwestrowych inspiracji użytkowniczki Instagrama mają wiele do powiedzenia.

Warto przejrzeć inspiracje, które wrzucają na swoje profile, aby wybrać coś dla siebie. Możliwych wariantów udekorowania paznokci w świątecznym nastroju jest bez liku. Każda z nas z pewnością znajdzie trend dla siebie.

Na wielu profilach dominują klasyczne motywy, czyli złote i srebrne kolory oraz brokat, gwiazdki czy perełki. Niemało jest też czerwonych paznokci, które wyglądają bardzo elegancko z różnego rodzaju połyskliwymi dodatkami.

Nie brakuje też paznokci ozdobionych w typowo świąteczne motywy. W wielu stylizacjach zobaczymy renifery, choinki, bombki czy prezenty. Warto zaszaleć i dodać do konkretnego wizerunku zabawę kolorem.

W ostatnim czasie popularne są też zdobienia wykonywane jedynie na jednym paznokciu lub na kilku wybranych. Dobry rezultat daje nałożenia ozdób na paznokcie pomalowane jedynie bezbarwnym lakierem. Można w ten sposób przykładowo ozdobić jedynie końcówki paznokci za pomocą złotego brokatu, co da efekt zanurzenia dłoni w złocie.

View this post on Instagram

I są! Wyczekane, niekoniecznie białe, ale mym nadzieje, że rodzinne święta. Z tego miejsca chciałybyśmy całym teamem życzyć Wam tego co najlepsze 🎄❤️ czyli smacznych, pięknych, w komplecie, zdrowych, spokojnych, bez kłótni, z miłością świąt... dla tych co obchodzą i nie obchodzą! My cieszymy się, że każda z Was zdarzyła nałożyć brokat albo śnieżynki na pazy! Teraz spokojnie możemy usiąść do kolacji! ❤️😇 Uszczęśliwiajmy się cały rok - nie tylko od święta! 🎅🏽🎄 #nailsbypat #nailsbyolsza @patrycjaplazewska & @m.olsza ❤️ #najlepszepazywmiescie #nailedit #warsawnails #xmasstime #xmassnails #happytime #snow #bestime #perfectmanicure 🎄🤗

A post shared by 🍂Nailed It Warsaw🍂 (@naileditwarsaw) on

View this post on Instagram

Gold glitter obvi. #oliveyourmani

A post shared by Olive & June (@oliveandjune) on

Przypomnij sobie o… MAGICZNY ŚWIAT W KOLEKCJACH BIŻUTERII. IDEALNY CZAS NA WYBÓR ŚWIĄTECZNEGO PREZENTU

Jak informował portal Życie: JEDYNY TAKI KOT NA ŚWIECIE. JAK WYGLĄDA NIETYPOWY MRUCZEK