Miłośniczki makijażu mogą już zacierać ręce, bo wielkimi krokami nadchodzi do Polski jedna z amerykańskich gwiazd wśród tak zwanych „kolorówek”!

Amerykańska marka kosmetyków kolorowych będzie niekwestionowaną królową drogerii. Jak zdradza „Ofeminin”, mimo braku oficjalnej informacji ze strony producentów kosmetyków, ani samego Rossmanna, instagramowy wpis NYX Cosmetics Polska zdradza wszystko!

Tylko dla nielicznych

Cieszące się ogromną popularnością kosmetyki dostępne są w prawdzie w Polsce już od jakiegoś czasu, jednak nie wszystkie panie mogły sobie na nie pozwolić. Nie ma ich w drogeriach, natomiast można je znaleźć w ekskluzywnych sklepach Douglas, do których przeciętnie zarabiająca Polka wchodzi bardzo rzadko lub wręcz wcale.

Nie tylko Douglas

Teraz to ma się zmienić za sprawą przyjaźni, jaka ma zrodzić się pomiędzy Rossmannem, a NYX Cosmetics Polska. Koneserki pięknego makijażu i najwyższej jakości produktów mogą już planować wielkie zakupy, albowiem ponad 20 sklepów sieci Rossmann zamierza zaopatrzyć się w kosmetyki znanej, amerykańskiej marki!

Pozostając w klimacie niesamowitych wiadomości, zajrzyj tutaj: Niecodzienne zjawisko na podwórku pewnej kobiety. Czy z nieba spadł… pies?

Skoro już czytasz o czworonogach, zerknij także i tutaj: Do kina z czworonogiem? Wiemy, gdzie w Polsce na seans można zabrać psa!

Agata Bojczuk