Jak podaje portal "Super Express", nie żyje 43-letni Billy Miller. Polscy widzowie mieli okazję oglądać go w serialach "Żar młodości" oraz "Szpital Miejski", które emitowane były na antenie stacji Polsat. Aktor zmarł w piątek 15 września.

Nie żyje Billy Miller

W wieku 43. lat zmarł aktor i biznesmen Billy Miller. Zyskał światową rozpoznawalność dzięki rolom w popularnych serialach. Jego grę doceniali nie tylko fani, ale także przedstawiciele branży. W swoim dorobku Miller miał trzy nagrody Emmy. Informację o śmierci Billy'ego Millera przekazał jego kuzyn Zeek Taylor.

"Trudno się dzielić tymi smutnymi wieściami, ale wczoraj otrzymałem telefon, że zmarł mój kuzyn Billy Miller. Był synem mojej kuzynki Pat, którą bardzo kocham. Moje serce boleje nad nią i nad wszystkimi, którym Billy był bliski. Zamieszczam ten post ku jego pamięci, bo wiem, że wielu z Was było jego fanami" - napisał na Instagramie Taylor.

Informacje o śmierci potwierdził również menadżer aktora w specjalnym oświadczeniu wydanym w minioną niedzielę. "W chwili śmierci aktor zmagał się z depresją maniakalną" - przekazano w oświadczeniu.

Kim był Billy Miller

Billy Miller przyszedł na świat 17 września 1979 roku w Tulsie (Oklahoma, USA), choć dorastał w mieście Grand Prairie w Texasie. Po studiach na University of Texas w Austin przeniósł się do Los Angeles. To tam podpisał kontrakt z agencją modelingową, co zaowocowało występem w 6 reklamach.

W 2007 roku dołączył do obsady serialu "Wszystkie moje dzieci". W jego dorobku artystycznym znajdują się role w popularnych serialach "Żar młodości" i "Szpital miejski". Występował również w takich produkcjach, jak: "Snajper", "Ray Donovan" oraz (201"W garniturach", gdzie grał u boku Meghan Markle.

Billy Miller/YouTube @Entertainment Tonight
Billy Miller/YouTube @Entertainment Tonight
Billy Miller/YouTube @Entertainment Tonight

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom zmarłego składamy kondolencje.

To też może cię zainteresować: Kasia Cichopek zaskoczyła przed 15. rocznicą ślubu z Marcinem Hakielem. Maciej Kurzajewski musi to przełknąć. Aktorka pokusiła się o pewną rzecz

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Andrzej Grabowski podjął wyjątkowo trudną decyzję. Dzięki temu jego córki będą mogły odetchnąć z ulgą. O co dokładnie chodzi

O tym się mówi: Anna Lewandowska zamieściła w sieci wymowne zdjęcie z Robertem Lewandowskim. Czy uciszy plotki o kryzysie w ich małżeństwie