Jak przypomina portal "Pomponik", Andrzej Grabowski nigdy nie ukrywał, że jego ogromną pasją są motocykle. Wielokrotnie podkreślał, że jazda na jednośladzie daje mu poczucie wolności. Niestety aktor zmuszony był do rezygnacji z jazdy motorem. Choć decyzja nie przyszła mu łatwo, zdecydował się to zrobić dla swoich córek.

Pasje Andrzeja Grabowskiego

Nie jest tajemnicą, że ogromną pasją Andrzeja Grabowskiego jest aktorstwo. Od lat cieszy się ogromną popularnością, grywając zarówno w filmach i serialach, jak i na deskach teatru. Jak się okazuje, wielką miłością Grabowskiego są także motocykle.

Od dziecka marzył o własnym jednośladzie. Swoje dziecięce marzenia udało mu się spełnić w swoje 50. urodziny. To właśnie wtedy sprawił sobie Yamahę 750. Później zdecydował się wymienić go na choppera Yamaha, na którym podróżował po kraju.

Andrzej Grabowski/YouTube @Super Express2
Andrzej Grabowski/YouTube @Super Express2
Andrzej Grabowski/YouTube @Super Express2

Andrzej Grabowski porzuca motocykle

Ostatnio aktor podjął poważną decyzję. Grabowski sprzedał swój ukochany motocykl i nie ma w planach zakupu kolejnej maszyny. Nie było to dla niego łatwe i wiązało się z wieloma emocjami. I choć on sam sprzedawał motocykl z ciężkim sercem, jego córki przyjęły tę wiadomość ze zdecydowanie większym entuzjazmem.

Zuzanna i Katarzyna nigdy nie kryły, że pasja taty do jazdy na motocyklu spędzała im sen z powiek. Trudno im się dziwić biorąc pod uwagę fakt, że kilka lat temu Andrzej Grabowski miał dość poważny wypadek. W trakcie jazdy drogę zajechał mu inny motocyklista, chcąc mu się odpłacić, aktor zdecydował się na podobny krok.

Niestety aktorowi zabrakło miejsca do hamowania. Aby uniknąć groźnego wypadku, Grabowski złożył się na drodze. Następstwem wypadku były zerwane więzadła i problemy z poruszaniem się.

Andrzej Grabowski/YouTube @Imponderabilia
Andrzej Grabowski/YouTube @Imponderabilia
Andrzej Grabowski/YouTube @Imponderabilia

Jedna z córek Grabowskiego zdradziła, że jej ojciec zamienił rajdy motorem na rowerek stacjonarny. Z pewnością będzie to zdecydowanie korzystniejsze dla jego zdrowia i bezpieczniejsze niż jazda na motorze.

Zaskoczeni?

To też może cię zainteresować: Anna Lewandowska zamieściła w sieci wymowne zdjęcie z Robertem Lewandowskim. Czy uciszy plotki o kryzysie w ich małżeństwie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dobre wieści płyną z domu Elżbiety Dmoch. Remont w mieszkaniu gwiazdy idzie pełną parą. Dowodzą tego najnowsze zdjęcia

O tym się mówi: Katarzyna Cichopek zdecydowała się zdradzić kilka swoich sekretów. Przyznała, z czym nie radzi sobie najlepiej