Jak przypomina portal "Super Express", Polska Fundacja Muzyczna zorganizowała specjalną zbiórkę na rzecz Elżbiety Dmoch z zespołu "Dwa plus Jeden". Pieniądze przeznaczane są na remont mieszkania artystki. Fani wokalistki nie zawiedli i prace idą pełną parą. Już niebawem Dmoch będzie mogła cieszyć się odnowionymi wnętrzami. Sieć obiegły zdjęcia.

Elżbieta Dmoch pozwoliła sobie pomóc

Elżbieta Dmoch przed laty całkowicie wycofała się z życia publicznego. Artystka borykała się z poważnymi problemami zdrowotnymi i finansowymi. Przez długi czas nie dawała sobie pomóc. Przełom w tej sprawie nastąpił w ubiegłym roku. To właśnie wtedy artystka wreszcie przyjęła wyciągniętą do nie pomocną dłoń.

Polska Fundacja Muzyczna zorganizowała specjalną zbiórkę na odnowienie mieszkania wokalistki Dwa plus Jeden na Saskiej Kempie. Zbiórka pod hasłem "Więc chodź, pomaluj jej świat - remont u Eli Dmoch" powoli dobiega końce, a wnętrze domu artystki zmienia się nie do poznania.

W mieszkaniu Dmoch wymieniono instalację hydrauliczną i elektryczną. Wymieniono płytki i wannę. Ta ostatnia jest w pełni dostosowana do potrzeb osób, które mają problemy z poruszaniem się. Przypomnijmy, Elżbieta Dmoch używa chodzika.

Wszystko idzie zgodnie z planem

Przedstawiciele Polskiej Fundacji Muzycznej zapewniają, że prace remontowe przebiegają zgodnie z przyjętym planem. Hojność darczyńców pozwoliła nawet rozszerzyć remont, o czym poinformowano na facebookowym profilu fundacji.

"[...] terakota pojawi się jednak w całym mieszkaniu. Ponadto wyrównamy i pomalujemy wszystkie ściany i sufity" - czytamy w najnowszym poście fundacji.

Zbiórka, choć zbliża się ku końcowi, nadal jest aktywna. Fundacja potrzebuje środków na zakup szaf, które muszą zostać wykonane na wymiar.

Elżbieta Dmoch/YouTube @Fani zespołu 2 plus 1
Elżbieta Dmoch/YouTube @Fani zespołu 2 plus 1
Elżbieta Dmoch/YouTube @Fani zespołu 2 plus 1

Nie mamy wątpliwości, że i tym razem sympatycy Elżbiety Dmoch nie zawiodą.

To też może cię zainteresować: Tomasz Komenda odciął się od rodziny. Jego matka przerwała milczenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rodzina 16-letniego Sebastiana chce odkryć, co się z nim stało. Jego ciało znaleziono w jednym z wrocławskich apertamentowców

O tym się mówi: Książę Harry chciał odwiedzić grób swojej babci. Musiał zwrócić się do króla o pozwolenie. Czy je otrzymał