Jak przypomina portal "Pomponik", Katarzyna Cichopek dała się poznać, jako osoba dość wszechstronna. Nie tylko od dwóch dekad gra w serialu "M jak miłość", ale także prowadzi śniadaniówkę TVP i prężnie rozwija własny biznes. Jest też bardzo aktywna na Instagramie, gdzie nie tylko dzieli się szczegółami swojej aktywności, ale i reklamuje wiele produktów. A jednak jest coś, z czym Cichopek nie radzi sobie ponoć najlepiej. Co na to jej ukochany?

Katarzyna Cichopek przyznała, że z tym nie radzi sobie najlepiej

Ostatnio Katarzyna Cichopek postanowiła podzielić się ze swoimi sympatykami sekretem swojej zgrabnej figury. Przy okazji zdradziła coś jeszcze. Otóż wyznała, w czym nie jest mistrzynią. Wszystko w odpowiedzi na pytania fanów.

"Kochani często zadajecie mi pytania o moją dietę. Czy gotuję, czy korzystam z cateringów? Otóż nie będę wam ściemniać, że jestem mistrzynią kulinarną, bo nie jestem. To nie znaczy, że nie lubię gotować. Lubię, ale najczęściej nie mam na to czasu" - powiedziała aktorka.

Cichopek nie ukrywa, że brak czasu i pękający w szwach grafik sprawia, że korzysta z wygodnego rozwiązania, jakim jest catering. "Od zawsze jestem na tzw. pudełkach" - dodaje aktorka.

Restrykcyjna dieta

Katarzyna Cichopek przyznała, że jest na diecie 1200 kcal. Jak sama przyznała nie jest to dużo, ale w ten sposób zostawia sobie bezpieczny zapas na "drobne grzeszki". Aktorka podkreśliła również, że dieta jest dobrze zbilansowana.

Dieta to nie jedyny sekret smukłej sylwetki partnerki Macieja Kurzajewskiego. Cichopek stara się nie zapominać o aktywności fizycznej. Zdarza jej się zarówno ćwiczyć na siłowni, jak i biegać na dystansie 5 km.

Dieta Katarzyny Cichopek/Instagram @katarzynacichopek
Dieta Katarzyny Cichopek/Instagram @katarzynacichopek
Dieta Katarzyny Cichopek/Instagram @katarzynacichopek

Zaskoczeni odpowiedzią Katarzyny Cichopek?

To też może cię zainteresować: Internauci nie mają wątpliwości. Czy Doda i Dariusz Pachut jednak są razem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dobre wieści płyną z domu Elżbiety Dmoch. Remont w mieszkaniu gwiazdy idzie pełną parą. Dowodzą tego najnowsze zdjęcia

O tym się mówi: Monika Richardson zabrała głos w sprawie odejścia z Kościoła. Jej słowa nie pozostawiają najmniejszej wątpliwości co do jej decyzji