Jak przypomina portal "Super Express", Alicja Majewska od dekad współpracuje z Włodzimierzem Korczem. Stanowią oni tak zgrany duet, że wiele osób tkwi w przekonaniu, że para związana jest nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnie. Prawda dla wielu może być sporym zaskoczeniem!

Co łączy Alicję Majewską i Włodzimierza Korcza?

Alicja Majewska obecna jest na polskiej scenie muzycznej od lat i z każdym kolejnym rokiem, przybywa jej kolejnych fanów, także wśród młodszych pokoleń. Od dekad artystka współpracuje z Włodzimierzem Korczem. Wiele osób żyje w przekonaniu, że artyści związani są również w życiu prywatnym.

Nic bardziej mylnego! Włodzimierz Korcz co prawda jest żonaty, ale jego wybranką bynajmniej nie jest Majewska, ale Elżbieta Starostecka, którą poznał w czasie studiów. Są małżeństwem od ponad pół wieku!

Alicja Majewska też była mężatką, choć jej małżeństwo nie skończyło się szczęśliwie. Artystka poślubiła Janusza Budzyńskiego, z którym rozwiodła się w 1984 roku. Jej były mąż zmagał się z chorobą nowotworową i choć oficjalnie nie byli już małżeństwem, Majewska opiekowała się nim w czasie leczenia. Budzyński zmarł w 1990 roku.

Alicja Majewska i plotki o zdradzi

Okazuje się, że Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, tak mocno scalili się w świadomości słuchaczy, jako para, że pojawiały się nawet zarzuty, że "Korcz zdradza Majewską ze Starostecką".

"Pewnie nasze "ślubne zdjęcia" też podsycają spekulacje. Mamy całą masę ślubnych zdjęć, np. z Opola. Stoimy obok siebie, ja na biało, Włodek w smokingu, przed chwilą dali nam kwiaty - no typowe ślubne zdjęcie" - czytamy w relacji Alicji Majewskiej, która znajduje się w książce "Koneserzy kolejnego dnia".

A wy, wiedzieliście, że Majewska i Korcz nie są małżeństwem?

To też może cię zainteresować: Do drzwi syna Lecha Wałęsy zapukała policja. Wiadomo z jakiego powodu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czego unikać w uprawie roślin doniczkowych

O tym się mówi: Paulina Smaszcz została przesłuchana przez policję. Była żona Macieja Kurzajewskiego zradza szczegóły. W takiej odsłonie jej jeszcze nie wiedzieliśmy