Widzowie przywykli już do tego, że w programie „Dzień Dobry TVN” bardzo często dochodzi do wpadek. Nic dziwnego, bowiem materiał nie jest nagrywany w studiu i emitowany w późniejszym czasie. Jak wiemy, wszystko podczas znanego programu śniadaniowego idzie „na żywo”. Wpadki są więc nieuniknione, nawet w przypadku doświadczonych dziennikarzy.

Wpadki zdarzają się nawet profesjonalistom

Nie da się ukryć, że Filip Chajzer należy właśnie do takiego grona. Dziennikarz już od wielu lat pracuje w zawodzie, a od dłuższego czasu prowadzi „Dzień Dobry TVN” u boku Małgorzaty Ohme. Jak podaje portal Super Express, mimo długiego stażu pracy ostatnio Filip Chajzer zaliczył na wizji małą wpadkę.

Widzowie wszystko słyszeli

Wszystko wydarzyło się po zakończeniu rozmowy ze zwycięzcami programu „The Perfect Picture”. Chajzer oraz Ohme przenosili się do studyjnej kuchni i właśnie wtedy dziennikarzowi wypadł z ucha mikroport. Zakłopotany nie wiedział co ma z tym zrobić i poprosił o pomoc swoją koleżankę. Nie wiedział jednak, że jego prośby usłyszą także widzowie programu.

Na początku Chajzer rozpaczliwie wołał swoją koleżankę, jednak ta odeszła nieco dalej i nie usłyszała jego nawoływań. Dopiero po chwili pojawiła się obok swojego kolegi i wspólnie opanowali sytuację.

- Przypniesz mi mikroporcik, bo mi odpadł, proszę? – grzecznie poprosił dziennikarz.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ