Anna Dymna to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w naszym kraju. W młodych latach była uważana również za jedną z najpiękniejszych, z czasem jednak wygląd gwiazdy mocno się zmienił. Sama gwiazda zaznacza jednak, że nieustannie walczy z wieloma chorobami.

Rola w znanym serialu mocno wpłynęła na jej życie

Jak podaje portal Super Express, w ostatnim czasie gwiazda musiała przejść sporą metamorfozę. Wszystko to za sprawą przygotowań do serialu „Wielka woda”, w której Dymna zagrała jedną z ról. Przygotowując się do produkcji, gwiazda musiała zostać pogrubiona. Taka sytuacja spowodowała jednak, że wylał się nią spory hejt.

- (…) zmieniłam się i to nie z powodu, jak to piszą do mnie: "Ty zapyziały misiu, nie żryj tyle". Są różne uwikłania, choroby. Rehabilituję się już kilkadziesiąt lat i robię wszystko, by mimo wielu kontuzji, wypadków, operacji mieć siły i zachować sprawność. O to dbam i walczę. A wyglądam, jak wyglądam – wyznała Anna Dymna podczas rozmowy z dziennikarzami Onetu.

Gwiazda nie ukrywa, że czasem jest jej przykro

Jak zaznaczyła gwiazda, spory hejt dotknął ją właśnie po emisji serialu „Wielka woda”, gdzie Dymna wcieliła się w rolę otyłej śpiewaczki operowej. Jak zaznacza aktorka, wiele osób ma ogromny problem, aby odróżnić rzeczywistość od serialowej fikcji.

Gwiazda nie kryje, że od czasu roli w serialu usłyszała wiele bardzo przykrych słów. Dodała, że z reguły nie przywiązuje wagi do takich komentarzy, jednak czasem zdarza jej się nieco popłakać, kiedy nikt nie widzi.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ