Małżeństwo Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela przeszło oficjalnie do historii. Para otrzymała rozwód już na pierwszej rozprawie bez orzekania o winie. Dla dobra dzieci dogadali się oni wcześniej odnośnie wszystkich istotnych szczegółów.

25 sierpnia w sądzie pojawiła się aktorka, którą wspierał jej brat Jacek. Mężczyzna wystąpił nawet w charakterze świadka.

Portal „Plotek” podaje, że oprócz samej sprawy rozwodowej uwagę wielu zwróciła nie do końca typowa stylizacja prowadzącej „Pytania na śniadanie”.

Kasia Cichopek założyła biały top podkreślający sylwetkę i kremowe spodenki eksponujące szczupłe nogi. Do tego dobrała białą marynarkę, sandałki na obcasie oraz cielistą torebkę. Wzrok przyciągnęły jednak jej okulary przeciwsłoneczne.

Przypięty do nich łańcuszek zazwyczaj nosi się z tyłu głowy ale aktorka najwyraźniej postanowiła wypromować nowy trend ponieważ zostawił go z przodu traktując go jak dodatkową biżuterię.

Fanki Kasi Cichopek doceniły jednak całą stylizację reagując na zdjęcie opublikowane na Instagramie z zachwytem. Pojawiły się liczne komentarze o pięknym wyglądzie aktorki. Nie przeszkadza w tym nawet dyndający z przodu łańcuszek.

Też Wam się podoba?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Badanie USG maluszka w okresie płodowym wywołało rwetes w Internecie. Nazwana „diabelskim dzieckiem” dziewczynka ma już trzy lata. Jak wygląda dziś

Jak informował portal „życie.news”: Ewa Drzyzga ujawnia co myśli o przyszłości Edwarda Miszczaka. Prowadząca „Dzień Dobry TVN” podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat jego decyzji

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Antek Królikowski zabrał głos w sprawie syna. "Wierzę, że jak będzie starszy, zrozumie, że tata walczył o niego, jak mógł"

Sprawdź również ten artykuł: Wiadomo, jak radzą sobie gwiazdy serialu „Malanowski i Partnerzy” po zakończeniu emisji. Jak potoczyły się kariery odtwórców lubianych detektywów