Nie da się ukryć, że serial „Malanowski i Partnerzy” cieszył się wielkim zainteresowaniem widzów przez wiele lat. Emisja serialu zakończyła się w 2016 roku, jednak powtórki odcinków emitowane w telewizji przyciągają tysiące widzów przed telewizory. Fabuła serialu dotyczyła działań biura detektywistycznego w Warszawie, którego właścicielem był Bronisław Malanowski, grany przez nieżyjącego już Bronisława Cieślaka.

Pierwsze odcinki serialu trafiły do emisji w 2009 roku i produkcja szybko zyskała duże grono fanów. Po latach, w 2016 roku Polsat zrezygnował jednak z kręcenia kolejnych epizodów, ale wciąż emituje archiwalne odcinki przygód ekipy Malanowskiego.

Co robią dziś odtwórcy ról detektywów w serialu „Malanowski i Partnerzy”? Ich kariery zdecydowanie się rozwinęły

W serialu mogliśmy oglądać takich detektywów jak detektyw Marek, grany przez Marka Krupskiego, detektyw Magdę Debską, w którą wcielała się Magdalena Rembacz, detektywa Tomasza Orlika, którego grał Tomasz Mandes, czy detektyw Annę Wilk, w którą wcieliła się Anna Lucińska.

Marek Krupski po zakończeniu „Malanowski i Partnerzy” dostał angaż w takich serialach jak "Na Wspólnej", "Ranczo", "Przyjaciółki", czy "Wataha", a w tej chwili wciela się w postać Wojciecha Majewskiego w produkcji „Rodzinny interes” na antenie TV Puls.

Anna Lucińska wkrótce po zakończeniu serialu zaczęła otrzymywać liczne propozycje. Mogliśmy ją zobaczyć w takich filmach jak "Smoleńsk", "Bies", czy "Sługi boże", a wkrótce pojawi się w komedii romantycznej „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach".

Tomasz Mandes zagrał role w serialach takich jak "Pierwsza miłość", "Barwy szczęścia", czy "Echo serca", a wprawne oko zauważyło go również w superprodukcji Netflixa „365 dni: Ten dzień”, gdzie wciela się w kuzyna Massimo.

Inaczej stało się z Magdaleną Rembacz, która ograniczyła swoją zawodową działalność jako aktorka i pojawiła się epizodycznie w „M jak Miłość”. Zagrała także w filmie „Furioza” i serialowej adaptacji.

Jak informował portal "Życie News": NA JAW WYCHODZĄ KULISY RELACJI ANGELINY JOLIE I BRADA PITTA. AKTORKA NIE OSZCZĘDZIŁA BYŁEGO MĘŻA I ZARZUCA MU NAPRAWDĘ WIELE. POJAWIŁ SIĘ RAPORT FBI

Przypomnij sobie: JOANNA KORONIEWSKA OPUBLIKOWAŁA ZDJĘCIE ZE STARSZĄ CÓRKĄ. JANINA OBCHODZI 13. URODZINY. FANI AKTORKI SĄ PEWNI TEGO, DO KOGO PODOBNA JEST NASTOLATKA

Portal "Życie News" pisał również: INFLACJA W POLSCE CORAZ WYŻSZA, A W PORTFELACH POLAKÓW CORAZ MNIEJ PIENIĘDZY. POJAWIŁ SIĘ NOWY REKORD. NAJNOWSZE DANE GUS NIE NAPAWAJĄ OPTYMIZMEM

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WAŻNY APEL MINISTERSTWA ZDROWIA DO POLAKÓW. PRZEDSTAWICIELE RESORTU PRZEKONUJĄ, ŻE JUŻ WE WRZEŚNIU MOŻE ZABRAKNĄĆ NIEKTÓRYCH LEKÓW. CO SIĘ DZIEJE