W miniony czwartek Grupa TVN Warner Bros. Discovery zaprezentowała swoją jesienną ofertę programową. Będzie to pierwszy sezon od momentu fuzji i odejścia wieloletniego dyrektora programowego.

Edward Miszczak poinformował o swojej decyzji już kilka miesięcy temu i w tym czasie doszło już do wielu zmian. Będzie sporo nowości, ale powrócą też oczywiście sztandarowe programy, w tym „Dzień Dobry TVN”, w którym też doszło do kilku przetasowań.

Portal „MSN” podaje, że o przemyślenia w tej sprawie zapytano między innymi Ewę Drzyzgę. Jedna z prowadzących program śniadaniowy stacji ujawniła co myśli o decyzji byłego dyrektora programowego.

„Uważam, że to koniec epoki. Niczego nowego nie odkryję. Edward wielką postacią jest, był i będzie. Parafrazując może niechlubne wyjątki z historii, ale on chlubną jest i taką zostanie” – powiedziała dziennikarka, która w tym sezonie pozostanie w parze z Agnieszką Woźniak-Starak.

Ewa Drzyzga nie boi się o jego dalszą karierę ponieważ Edward Miszczak jest powszechnie poważany za swój profesjonalizm i na pewno dokładnie rozważył swoje dalsze kroki. Wierzy też, że ma on pomysł na siebie, który pewnie jeszcze zaskoczy wiele osób. Na koniec złożyła mu tez życzenia powodzenia na dalszej drodze.

Myślicie, że rzeczywiście zobaczymy Edwarda Miszczaka jeszcze w telewizji?

Edward Miszczak / YouTube: tvnpl
Edward Miszczak / YouTube: tvnpl
Edward Miszczak / YouTube: tvnpl

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: W Niemczech zapanowały niepokojące nastroje. U naszych zachodnich sąsiadów pojawiło się zwierzę, które spędza sen z powiek mieszkańcom. Jest jadowite

Jak informował portal „życie.news”: Zachowanie Karola Strasburgera wobec jednej z uczestniczek "Familiady" wywołało w sieci burzę. Głos zabrał sam zainteresowany

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Małżeństwo Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela właśnie przeszło do historii. Rozwód podczas jednego posiedzenia. Aktorka zabrała głos

Sprawdź również ten artykuł: Oliwia Bieniuk zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące swoich relacji z mamą. "Cały czas słyszę, że nie będę taka"