Jak podaje portal "Wirtualna Polska", Oliwia Bieniuk postanowiła pójść w ślady swojej mamy i wybrała aktorstwo. Podkreśliła, że sama chce zapracować na sukces, a nie odcinać kupony od sławy rodziców. W jednym z wywiadów zdradziła, dlaczego wybrała właśnie taki zawód i opowiedziała, jak wyglądały jej relacje z mamą - Anną Przybylską.

Oliwia Bieniuk wspomina swoje relacje z mamą

Oliwia Bieniuk przyznała, że w dzieciństwie to właśnie Anna Przybylska była tą osobą, która była ostra, a tata był tym, który starał się załagodzić kłótnie i spory. "Moja mama była bardzo pedantyczna, lubiła sprzątać i bardzo mocno nas wychowywała" - powiedziała Oliwia w rozmowie z "Dzień dobry TVN".

Po śmierci Anny Przybylskiej, wszystko się zmieniło. To Jarosław Bieniuk musiał być teraz "złym policjantem". "Nie lubiliśmy się" - przyznała Oliwia. Teraz sytuacja między nimi się zmieniła, na co miało wpływ wejście w dorosłość. Córka Anny Przybylskiej przyznała, że teraz decyduje o sobie samodzielnie.

Ciągłe porównania

Oliwia Bieniuk przyznała, że od śmierci swojej mamy musi borykać się z ciągłymi porównaniami do niej. Przyznała, że od 8 lat nieustannie słyszy, że "nie będzie taka, jak ona". Dodała, że pewnie już zawsze będzie musiała mierzyć się z łatką córki Przybylskiej, ale stara się zrobić wszystko, żeby nie oceniano jej tylko przez pryzmat sławnej mamy.

Dlatego chciałaby ukończyć szkołę aktorską, aby udowodnić wszystkim, że nie zawdzięcza nic tylko nazwisku, ale własnej ciężkiej pracy. Dodała, że męczą ją ciągłe porównania i zarzuty, że jeśli coś osiągnie, to tylko ze względu na to, jaka była Anna Przybylska.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: TVP zaprezentowało jesienną ramówkę. Oczy wszystkich zwrócone były na Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Antek Królikowski zabrał głos w sprawie syna. "Wierzę, że jak będzie starszy, zrozumie, że tata walczył o niego, jak mógł"

O tym się mówi: Fani "Sanatorium miłości" nie kryją obaw. Andrzej trafił do szpitala. W jakim jest stanie