Jak przypomina portal "Super Express", Andrzej Sikorski był jednym z tych uczestników 4. edycji "Sanatorium miłości", który zdobył największą sympatę widzów. Niestety wielbiciele seniora nie mają powodów do radości. Ich idol zamieścił w sieci zdjęcie ze szpitala. Co dolega Andrzejowi Sikorskiemu?

Andrzej Sikorski trafił do szpitala

W czwartek 18 sierpnia Andrzej Sikorski poinformował, że trafił do szpitala. Dołączył zdjęcie, na którym widzimy go na szpitalnym łóżku. Na fotografii widać, że jest on podpięty do specjalistycznej aparatury medycznej. Fani nie kryli obaw.

Okazuje się, że uczestnik "Sanatorium miłości" po raz kolejny musiał przejść operację stawu kolanowego. We wpisie zdradził, że "rokowania co do dalszej egzystencji optymistyczne", co może świadczyć o tym, że zabieg przebiegł pomyślnie i Andrzej Sikorski powoli dochodzi do siebie.

O tym, że Andrzej Sikorski dochodzi do siebie świadczy kolejne zdjęcie, na którym senior się uśmiecha. Na jego nodze widać opatrunek, ale wszystko wydaje się iść w dobrym kierunku. Senior zapewnił, że w placówce, w której przebywa ma dobrą opiekę, a personel dba o to, aby czuł się jak najlepiej.

Pod postem zaroiło się od komentarzy, w których fani Andrzeja Sikorskiego życzą mu szybkiego powrotu do pełni sił. " Dużo zdrowia i szybkiego powrotu do domu" - napisała jedna z obserwatorek. "Pacjent uśmiechnięty, brawo! Coraz lepiej. Szybkiego powrotu do zdrowia Andrzej" - napisała inna.

My także przyłączamy się do tych życzeń i mamy nadzieję, że już niebawem Andrzej Sikorski wróci do pełni sił.

To też może cię zainteresować: Antek Królikowski zabrał głos w sprawie syna. "Wierzę, że jak będzie starszy, zrozumie, że tata walczył o niego, jak mógł"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TVP zaprezentowało jesienną ramówkę. Oczy wszystkich zwrócone były na Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

O tym się mówi: Szczerość dzieci bywa kłopotliwa. Ta matka przekonała się o tym na własnej skórze. Po słowach córki chciała się zapaść pod ziemię