Jak podaje portal "Pomponik", w ostatnich tygodniach jesteśmy świadkami narastającego konfliktu między Joanną Opozda a Antkiem Królikowskim. Aktor skarży się na to, że żona utrudnia mu kontakt z synem. Dodał, że bardzo chciałby, aby sąd zapewnił mu opiekę naprzemienną nad Vincentem. Teraz próbuje wzbudzić w Opoździe wyrzuty sumienia. O co dokładnie chodzi?

Był ślub, teraz rozwód

Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego odbył się w sierpniu zeszłego roku. Niestety parze nie utrwało się dotrwać razem ani do pierwszej rocznicy, ani nawet do narodzin ich synka. Antek zdradził ciężarną żonę z ich wspólną sąsiadką, z którą jest do dziś. Przez jakiś czas po rozstaniu obie strony milczały i wszyscy mieli nadzieję, że uda się uniknąć publicznego prania brudów.

Spokój jednak nie trwał długo. Najpierw pojawiły się oskarżenia, że Antek Królikowski nie płaci alimentów. Potem on stwierdził, że Opozda sporo przelała z ich wspólnego konta na prywatny rachunek, choć te pieniądze zarobił on. Potem ruszyła lawina wzajemnych oskarżeń i zrzucania winy na siebie nawzajem.

Królikowski nie raz żalił się, że nie może zabrać syna na dłużej, a chciałby przedstawić go swoim dziadkom. W wywiadzie udzielonym "Twojemu imperium" zdradził, że rodzice jego taty widzieli Vincenta zaledwie raz. Rodzice jego mamy nie mieli tego szczęścia. Dziadkowie Antka ze strony Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej nie mogą przyjechać do Warszawy z racji wieku, a bardzo chciałby, żeby poznali Viniego.

Antek Królikowski/ instagram: antek.krolikowski
Antek Królikowski/ instagram: antek.krolikowski
Antek Królikowski/ instagram: antek.krolikowski

"Oni bardzo przeżywają to, że mają prawnuka, którego może nie będzie im dane poznać" - pożalił się Antek Królikowski, dodając, że robi wszystko, aby jego synek w przyszłości wiedział, że tata o niego walczył.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Ewa Błaszczyk przeżywa trudne chwile. Pożegnała jedną z najbliższych sobie osób

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Eksperci ostrzegają przed tym gatunkiem os. Stanowią coraz poważniejsze problem

O tym się mówi: TVP zaprezentowało jesienną ramówkę. Oczy wszystkich zwrócone były na Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego