Jak podaje portal "Pomponik", Ewa Błaszczyk przeżywa kolejny rodzinny dramat. Aktorka pożegnała swoją mamę. Jak wynika z medialnych doniesień, Ewa Błaszczak nienajlepiej znosi kolejną tragedię w rodzinie.

Trudne doświadczenia Ewy Błaszczyk

Ewa Błaszczyk przeżyła w życiu wiele tragicznych momentów. Pierwszym ciosem była śmierć jej męża Jacka Janczarskiego w 2000 roku. Mężczyzna zasłabł w czasie wizyty u znajomych, skąd został przewieziony do szpitala. Tam, lekarze zdiagnozowali u niego rozwarstwienie aorty oraz tętniaka. Pomimo operacji, życia Janczarskiego nie dało się uratować.

Niestety to był dopiero początek dramatu. Kilka miesięcy po śmierci męża, jedna z córek Ewy Błaszczyk zakrztusiła się tabletką. W wyniku zdarzenia Ola zapadła w śpiączkę, z której do tej pory nie udało się jej wybudzić. Aktorka całe życie poświeciła opiece i próbie wybudzenia córki. W tym celu założyła fundację A kogo?. Była też inicjatorkom budowy kliniki Budzik.

Ewa Błaszczyk / YouTube: Wideoportal
Ewa Błaszczyk / YouTube: Wideoportal
Ewa Błaszczyk/YouTube @Wideoportal

Ewa Błaszczyk mierzy się z kolejną tragedią

Teraz Ewa Błaszczyk pożegnała swoją ukochaną mamę. W ostatnim czasie rodzicielka aktorki mocno podupadła na zdrowiu. Kobieta trafiła do szpitala, w którym regularnie odwiedzała ją córka. W jednym z wywiadów Błaszczyk przyznała, że krąży od placówki, gdzie przebywała jej mama do tego, gdzie jest córka Ola.

Ewa Błaszczyk do końca miała nadzieję, że jej mamie uda się dojść do siebie. Niestety zrealizował się najczarniejszy ze scenariuszy. Aktorka bardzo przeżywa śmierć swojej mamy, a przed nią jeszcze bardzo trudny moment, bo będzie musiała uporządkować mieszkanie zmarłej, co będzie wiązałosie z wieloma wspomnieniami i zamknięciem kolejnego rozdziału.

Ewa Błaszczyk z córką. Źródło: youtube.com
Ewa Błaszczyk z córką. Źródło: youtube.com
Ewa Błaszczyk z córką. Źródło: youtube.com

Aktorka przez cały czas może liczyć na wsparcie ze strony swojej drugiej córki Oli.

Ewie Błaszczyk życzymy dużo wytrwałości i siły.

To też może cię zainteresować: Sława Przybylska nie może pozwolić sobie na bezczynność na emeryturze. Wszystko przez wysokość wypłacanego jej z ZUS świadczenia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Testament dziadka wywrócił życie kobiety do góry nogami. Wszystko zmieniło się w jeden moment

O tym się mówi: Numerologia odkrywa sekrety Wszechświata. Co ostatnia cyfra w Twoim roku urodzenia ujawnia o Tobie