Jak podaje portal "Pomponik", Sława Przybylska należy do grona tych gwiazd, które nie mogą liczyć na szczególnie wysokie świadczenie. Piosenkarka nigdy nie pracowała na etacie, co odbiło się na wysokości pobieranej przez nią emerytury. Choć gwiazda będzie świętowała niebawem swoje 90. urodziny, nadal pozostaje aktywna zawodowo.

Sława Przybylska nadal aktywna

Sława Przybylska nie miała łatwo w życiu. Los jej nie oszczędzał, ale ona sama nigdy się nie skarżyła. Podobnie, jak wiele jej koleżanek i kolegów po fachu nie ma szczególnie wysokiego świadczenia. Jednocześnie wskazuje, że nie jest to powód do publicznego poruszania tego tematu.

Sława Przybylska/YouTube @roman janiszek

W jednym z wywiadó wskazała, że nigdy nie śpiewała po to, żeby się wzbogacić. "Nie występowałam po to, żeby się wzbogacić. Śpiewanie było i wciąż jest dla mnie jak powietrze" - powiedziała w jednym z wywiadów. Jednocześnie przyznała, że przy świadczeniu, jakie wypłaca jej ZUS, po prostu nie stać ją na to, żeby zejść ze sceny.

Od lat piosenkarka mieszka w domu w Otwocku. Nie jest to ogromna posiadłość, tylko skromne miejsce do życia. Sama Przybylska zapewnia, że nie chce stać się materialistką. Choć nie kryje, że związanie końca z końcem nie jest łatwe, ale daleka jest od skarżenia się na swoją sytuację. Stwierdziła, że nie wypada mówić o stanie konta.

Sława Przybylska/YouTube @Polskie Radio

W rozmowie z "Życiem na gorąco" przyznała, że cieszy się, że wciąż może występować na scenie i nie została odstawiona na boczny tor. Przyznała, że nawet jeśli jej życie nie jest usłane różami, wciąż stara się zachować optymizm i mówić sobie, że każdy dzień będzie piękny.

Co sądzicie o podejściu Sławy Przybylskiej?

To też może cię zainteresować: Wsparcie finansowe nie tylko dla osób ogrzewających domy węglem. Kto otrzyma pieniądze i jakich kwot możemy się spodziewać

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jarosława Jakimowicza po raz kolejny poniosło. Jego zachowanie wywołało w sieci burzę. Poszło o pochówek dzieci nienarodzonych

O tym się mówi: Tajemniczy pył pojawił się nad Polską. RCB wysłało alerty. Czy mamy powody do obaw